Advertisement

 1. 1.
  cevabını merak eden 2 gencin deneyimi.

  bize aslında ne kadar duyarsız olduğumuzu bir kez daha gösteriyor...
  1 ... kirazsekeri
 2. 2.
  bir insan öldürülürken karşı tarafı sakinleştirmeye ve soğukkanlı olmaya davet edilir. eğer bu insanı öldürürsen yatacağın, hapisleri gençliğinin gideceğini ve perişan olacağını söyleyerek ikna etmeye çalışılır. evliyse çocuklarını düşün geride kalacak olan ailenin perişan olacağı söylenerek bu eylemden vazgeçmeni söyleyerek yapmamasını söyleriz. allah ın verdiği canı yalnız alah alır.
  1 ... dedektif
 3. 3.
  bırak onu evlat ömrünün sonuna kadar hapislerde çürümene izin veremem denilip ikna yöntemine başvurulur olmuyorsa anadan girip babadan devam edip onları düşün bari onları hatırla deyip ikna olanana kadar dil dökülür.
  ... topuklu terlik
 4. 4.
  “Bir kötülük gördüğünüzde, onu elinizle düzeltin; eğer buna gücünüz yetmezse, dilinizle düzeltin; eğer buna da gücünüz yetmezse kalbinizden buğzedin; buğzetmek imanın en zayıf fiilidir.”
  1 ... muystii
 5. 5.
  videodan anlaşılacağı üzere, ilk önce görüntüyü telefona kayıt edip yaşanan sahneye müteakip anında olay yerinden uzaklaşmak olurdu herhal...

  http://www.youtube.com/watch?v=U0Bz4BqmJM0+
  ... karaanj
 6. 6.
  bu dakikadan sonra öldürmezsen korkaksın.
  ... 3 b deki aynura asik cocuk
 7. 7.
  sevgili katil adayını bayıltana kadar dövmek en mantıklısı. zaten o adam öldürme noktasına geldiyse konuşarak bir yere varılmaz.
  not: dikkat edin döverken öldürmeyin. içeri giren siz olursunuz bok yere.
  ... redwood original