1. 1.
  Bir insanı değerli kılan özellikler sizce nelerdir?Onunla paylaşılan anılar mı,dış görünüşü mü yoksa daha farklı şeyler mi?
  ... casper520
 2. 2.
  Eğer bir insanla saçmalayabiliyorsan o senin için çoktan değerli olmuştur.
  3 -1 ... concortnoktacommm
 3. 3.
  Parası, kariyeri, efendiliği.
  -1 ... selia
 4. 4.
  Yanında kendini rahat hissetmen.
  1 ... entry de mi girmiyagh
 5. 5.
  başka insanlara verdiği değer neticesinde, karşılık olarak gördüğü değerle doğrudan ortantılı olan değerin üzerinden tespiti yapılabilecek olan değer. değerler bütünü.
  ... noro lim asfaloth
 6. 6.
  namusuna, ahlakına özen göstermesi, riyakar olmaması, kıymet bilmesi, güven vermesi, sevgiye önem vermesi. bence bunlar değerli kılar. ama şöyle diyebilir misin mesela. sadece maddi olarak güçlü olan bir insan, ve ona sırf maddiyatı için büyük değer biçmek. ya da sana sırf maddi değerin için, değer verilmesi. yani, maddi güç, ali de, mehmet de, ayşe de vs olsa hiç aldırış etmeden ona da değer verecek. belki de haklı bilmiyorum. evet belki de haklıysa gerçekten, insan kendini baya haksız hissediyor. kendini sorguluyor falan. bilemedim neyse.
  8 ... en asaletli duygularin adami
 7. 7.
  para para para.
  ... ustumu ortsene anne
 8. 7.
  Ben birinin benim için değerli olduğunu düşünüyorsam o kişiyi gerçekten seviyorumdur. Bir özelliğe gerek yok ki. Mesela senin hayatının içine etmiş birisi hala senin için değerli olabilir bence.
  1 ... vazgecmisbirisi
 9. 8.
  yüreğinde merhamet varsa benim için değerli olacak insandır.
  1 ... theyorum
 10. 9.
  bilgisidir ve bu bilgisini başkasına sunuş şeklidir.
  2 ... sezenist a feminist