1. 1.
  En içten duygularla, en güzel armağanlarla, en güzel şiirlerle, en güzel iltifatlarla ve ufacık bir öpücükle bile bir insanı çok güzel sevebilirsiniz. Sevildim, sevdim ve sonrası boka döndü ama bu yaptığımız hatalardan kaynaklıydı. Siz siz olun, saçma sapan hatalar yapıp, anlık kararlar verip mahvetmeyin bir şeyleri. Sonra geç olursa benim gibi zırlarsınız.
  9 -1 ... mor kadife
 2. 2.
  Doğru insan değilse kendinize yazık olur. Doğru insana ise de bu yaşa kadar ben de böyle bir kombinasyon gerçekleşmedi.
  10 ... wonderfull
 3. 3.
  Kendinizden daha fazla onu tanırsanız, kafasındaki düşünceden tutun karnının acıkmasına kadar onu direk ezberlerseniz mümkün bir şey. Ama pek sağlıklı değildir test edildi.
  6 ... kafayiyedimgaliba
 4. 4.
  sıçayım böyle hayatın içine.
  6 ... valentinesday in sarajevo
 5. 5.
  Bir insani cok guzel sevebilmek icin once o insanin cok guzel olmasi gerekir. Kafanizin icinde oldugu yalnizca bir varsayim olan thinginizi bosuna yormayin cunku dar anlamda guzellikten bahsetmiyoruz burada.

  Birine baktiginiz zaman onun her bir kosesini opmek, tum detaylarini ezberlemek, gozlerinden sarkilar dinlemek, koprucuk kemiginden akan bir damla teri olabilmek icin tum hayatinizdan vazgecmek istiyorsanız eger bu cok guzel sevmektir.
  7 -1 ... cicekli siirler bayim
 6. 6.
  Son 1 aydir zuhur eden olay. Nasil diyeyim sözlük. Çok başka... hani böyle o kadar güzel gidiyodur da kizicagin elle tutulur bisey oldugunda bile sirf o guzellik bir anligina da olsa bozulmasin diye susarsin ya hani. Bu tam olarak neye dahil?
  4 -2 ... yetkiliibiri
 7. 7.
  boş iştir.

  ne kadar kötü ilgisiz davranırsan o kadar sevilirsin.
  3 -2 ... antik kilise sarapcisi
 8. 8.
  şu zamanlarda pek mümkün olmayandır.
  ... vallabilmiyorum
 9. 9.
  Karşındakine zarar verecek her şeyden uzaksan ne mutlu sana..

  Günümüz ilişkileri (sadece sevgililik değil, her türlü insan ilişkileri) hep bi beklenti üzerine, çıkar üzerine.. bu sebepten güzel seven zor bulunuyor.. bulunduğunda da insana farklı geldiği için anlaşılamıyor ve kaybediliyor..
  2 -1 ... yalniz olmiycem dimi
 10. 10.
  Zarar değil, huzur vermektir.
  4 -2 ... yasak merve