bugün

yanınızda olmadığı andır.

eğer çok mutlu ve huzurlu olduğunuz bir ortamda, bir anda, orada olmasını istediğiniz, o anı paylaşmak istediğiniz kim varsa sizin için değerlidir.
konuşurken küçük bir detayda kişiliğini ele verdiği( yani hava atmak amaçlı değil farketmeden yapmasından bahsedıyorum) ve sizin onu takdir ettiğiniz andır.
bunu ona hissettirmeye, belli etmeye çalıştığınız andır.
kimse sana destek olmazken, inanmazken onun tüm kudretiyle yanında olduğu zamandır.
kaza geçirdiği, hasta oldugu an.
degeri anlasilan insanla alakali en buruk andir ekseriyetle.
öldüğü andır.

(bkz: picasso)

-değerimizin anlaşılması için illa ölmemiz mi lazım dediğinizi duyar gibiyim ama ne yapacaksın dostum, kader.-
yanınızda olmadığı andır. sizi yalnız bıraktığı anda da değeri anlaşılır bir insanın.
kaybedildiği andır. onunla geçirilmeyen her dakika, her saniye boşa geçmiş gibi gelir. ne yazık ki; hayat budur!
kaybettiğinizi anladığınız andır. maalesef ki , yanımızda olduğunu bildiğimiz an ,ona verdiğimiz değeri görmezden geliyoruz, ne zaman ki o insan artık yok, yaa aslında değerliymiş benim için diyip, arkasından hüzünlenmeye başlıyoruz. acı ama gerçek budur!
dişlerinin arasına sıkıştırıp bir altın akçe gibi,

köpek dişlerini

geçirmek istediğin

andır.

uymasada koymaya meyilliyim..

dudaklarını büzen smiley was here.
hiçbir andır maalesef...insanoğlu birşeylerin değerini asla tam olarak bilemiyor.
Moralinin sıfır olduğu zamanlarda, kime mesaj atsam diye düşünürken aklına ilk gelen kişi.

O zaman anlarsın değerini.
güncel Önemli Başlıklar