bugün

rahatlık. tartıştığınızda acaba bu nedenle benden ayrılacak mı diye düşünmeye gerek kalmayacak şekilde güvenebilme rahatlığı. zorluk ne olursa olsun bitirmeye değil onarmaya niyetli "iki" taraf.
sadakati saymazsak anlaşmak.
neden edebiyat yapıyorsunuz anlamıyorum 2 kişi gerek sadece. 2 kişi olmadan sevgi, saygı, sadakat, aşk bilmem ne falan olmaz arkadaşlar.
(bkz: Emişmek)
(bkz: olması)
ilişki yaşayacak birinin olması.
Sadakat, güven.
kimse seks dememiş . tam bir teletabi dünyası. ee o zaman ben eniştemle de evlenirim. zira çok sadık ve güvenilir biridir eniştem .
keleğe gelmeyeceğinize ikna olmanız.
size güzel bir tasvir ile düşüncelerimi aktarmaya çalışayım.
Güven ve saygıdır. ikisi de yitip gitmediği sürece seviyeli ve uzun süreli bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.
önce özgüven, sonra partnere güven.
olması.
samimiyet.
Güven ve Sadakat zaten söylenmiş. Bir diğer önemli olan ise hayata karşı ortak bakış açısına sahip olmak.
Libido. Birinin yüksek olup diğerinin düşük olması toksik olmaya yol açar.
düzenli ve renkli bir seks yaşantısı.
Anlaşılmak.
Olmaması.
Saygı.
Saygı yoksa geriye kalan her şey anlamsızdır ve o ilişki bitmeye mahkumdur.
Samimiyet ve saygı.
ikisi aslında temel başlık gibi, diğer her özellik bunların alt başlığıdır ve devamında gelir.
Sağlıklı bir ilişkiyi sürdürebilmek için en azından bi 10 şeye ihtiyacımız var ben ise bugün pek değinilmeyen bir konuya değineceğim karşındaki insanı değiştirmeden sevmek gerek özellikle hanımefendilerde bu davranışa teşne olma durumu söz konusu size tavsiyemdir onun karakterini değiştirmeyin, onu değiştirin.
seks...
karşılıklı anlayış, güven ve saygıdır.
Saygıdır.
Güven saygı ve anlayıştır. Olmazsa olmaz dediğimiz bu 3 husus ilişkilerin temelini oluşturan güçlü yapı taşlarıdır.