bugün

altında yatabilecek yüzlerce sebebi sorgulamaksızın kendi kendine ağır küfürler sarfettirecek türk kızıdır.

ulan aküyü çaldınız, neden kaputu açtınız? madem pirketleri kırdınız, neden duvarı yıktınız?
(bkz: poligami)
akıllı kızdır.
birden fazla ilişki isteyen türk kızıdır.
orgy isteyen kız olabilir. iyice incelemek lazım. evet.
sağı solu belli olmayan, çıkarcı ve güvenilmez erkeklerden korkan kız tipidir. haksızlığa uğramak istemez.
Bir kız ilişki istemiyorum diyorsa tamamen blöf yapıyordur. Hee istemiyorsa, kimseye yüz vermiyorsa saygı duyarım. Ama hem yüz verip hemde "ben o işlere girişmem" diyenler var. O kızlara da bulaşmamanız tavsiyemdir.
önceki ilişkiden kalan izleri silememiştir. bu yüzden ön yargıyla yaklaşacaktır artık.
tipik türk kızı olup hayatının o döneminde çok monoton yaşayan ve hayatı boyunca yaratıcı olamayacak olan kızdır. Ya da sevgilisinden yeni ayrılmıştır.
adanalı olması muhtemeldir.

(bkz: 7 kocalı hürmüz)
Bu söylemi karşısındaki adama yaptıktan snraki saatler içinde başka biriyle çıkabilecek kızdır.
aşık olmayı bekliyordur. ve asıl söylemek istediği seninle bir ilişki yaşamak istemiyorumdur.
''seni istemiyorum'' deyip kalp kırmak yerine daha genel konuşarak işin içinden sıyrılmak isteyen kızdır..

zorlamanın anlamı yoktur..artık dost da kalınamaz..

geçmiş olsun..