1. 27.
    güven aşamasıdır. bu olmadıktan sonra, flörtmüş, seksmiş hikaye. ya ne bileyim, hani olur belki de , neye yarar güven olmadıktan sonra. güven olursa, ayrılık kesinlikle olmaz demiyorum ama, güven olursa, gelip geçici hevesler pek yaşanmaz. kaliteli beraberliğiniz, sevginiz, aşkınız, cartınız curtunuz olur işte.
    15 ... en asaletli duygularin adami
    #37960591 :)
  2. 26.
    Telefonu önce kim kapatacak? işte bu aşama çok önemli.*
    1 ... sekhmet07
    #37960575 :)
  3. 25.
    genelde kadınların flört, erkeklerin de seks dediği aşamalardır.

kadınlar flört der, çünkü muhtaç oldukları ilgiyi en fazla flört aşamasında görürler. ilgi ve nezaket; anahtar kelimeler.

erkekler ise seks derler, çünkü bir ilişkinin kendileri açısından devamını sağlayacak yegane şeydir.

ve bence de sekstir. bir akrep burcu erkeği olarak; kötü yemeğe, kötü sigaraya ya da kötü kahveye tahammül edebilirim ama tutkusuz, kötü sekse asla!

belki de bu bir döngüdür. güzel bir flört iyi seksi getirir, iyi bir seks de ilgi ve nezaketi.
    2 ... dalgalara yenilen dalgakiran
    #37960549 :)
  4. 24.
    seks.

iyi geçen ilk seks sıradaki seksleri getirir ve bir çok sorunu ve anlaşmazlığı erteleyebilir. seksin ilişkide yaratacağı pozitif etkisi altındayken diğer konularda orta yol bulmak için zaman kazanılmış olur.

önce felsefe yapıp anlaşalım en son seks yaparız taktiği çoğunlukla işe yaramaz. zaman kaybıdır.

tecrübeyle sabit.
    1 ... ortambozan
    #37960531 :)
  5. 23.
    başlatmak. o kısımı yapamıyorum ben.
    2 ... kedilerseniyer
    #37960523 :)
  6. 22.
    Flört. Ay çok heyecanlı ^.^
    2 ... ya ipek urgan ya gumus hancer
    #37960522 :)
  7. 21.
    flört, en guzeli o donem orda kalin ilerisi bataklik.
    4 ... kahvekompostosu
    #37960484 :)
  8. 20.
    Adam akıllı bir ilişki ise, ilk elele tutustuğunuz anlar hep akılda kalacaktır.

Yani, bende böyle.
    1 ... cokzararli
    #37960481 :)
  9. 19.
    şüphesiz seks aşamasıdır.
    4 -3 ... atanamayan at
    #37960429 :)
  10. 18.
    ayrılık aşamasıdır. ayrıca karakter analizi içinde önemlidir.
    3 ... firasetli
    #37960415 :)