bugün

yeni bir ilişkide ilk sevişmenin ne zaman gerçekleşmesi gerektiğinin sözlük halkına danışılması durumudur. bana kalırsa ilk 40 gün içinde gerçekleşmeyen sevişme, sağlıklı bir ilişki işareti değildir.
şahsen genelde ilk gün gerçekleştiriyoruz. en sevdiğim.
nezaman olacagını bilirseniz hic bir anlamı kalmaz dedirten soru. ayrıca 4-5 yıl ideal diyen teresa ya selam olsun.
Önce sevişme gerçekleşmeli, ilişki arkasından gelmeli. Doğrusu budur.
Bilmiyorum, cüzdanımdaki prezervatifin son kullanım tarihi geçmek üzere amk.
Hemen. Hahahah
ilk sevişmeden sonra ilişki gerçekleşiyor zaten, siz hangi kavimsiniz?
takriben ilk 3 dakikada.

relationship goals. eved.
Kadın ilk adımı atmadan asla bir şey yapılmamalıdır fikrimce.
Sevismek icin sevgili olmayi ve hatta evlenmeyi bekleyenlerin oldugu bir ulkede cevaplar haliyle oldukca muhafazakar yapida olacaktir. Ancak bunlara hic gerek yok. Iliski kurmadan da sevisebiliyorsunuz. Haberiniz olsun istedim.
isimler öğrenilip ( tanışılıp ) el sıkıştıktan hemen sonra. neden bekleyeceksin 3.buluşmadır 6.aydır dimi.
2.saat.ne fark eder ki.insanlar var 40 yıllık ilişkilerinde daha tanımamış bile oluyorlar.
Nikah yapıldıktan sonra.

Kızlar bu maymun iştahlılara güvenmeyin. Sonra kızlık zarı diktirmek için doktor doktor gezersiniz.
SiZ ONCA ŞEY YAZMIŞŞMISINZ AMA EVLi OLMADAN GERÇEKLEŞMEMELi HEM ZiNA HEM HARAM YANi YiNEDE SiZ BiLiRSiNiZ .
HER KOYUN KENDi BACAĞINDAN ASILIRMIŞ...
NEYSE
HA BU SORUYA GELiNCE EVLENDiKTEN SONRA KADIN KENDiNi ERKEK KENDiNi HAZIR HiSSEDiNCE YAPILMALI O SÜRE iÇiNDE SABREDiLMELi .
erkeğe göre: ilişki başladıktan 24 saat sonra
kadına göre: tanıma-anlaşma-kaynaşma ve sevişme totali minimum 3 ay.
Evlendikten sonra.
bence vakit kaybetmeden ilk görüşmede en uygun yerde. şartları ayarlayıp harekete geçmek gerekir. Gün birlik günüdür.
maksimum 3. buluşmada seks olmalı. işimiz gücümüz var amk.
Ertesi gun.
işin kimyasına göre değişir.
karşılıklı elementlerin reaksiyonuna bağlı
ereksiyon tepkisi de önemli.
Erkeğin ilk diktiği zaman gerceklesmeli..
Her gün görüşülüyorsa, 1 hafta. Arada biraz mesafe varsa 1 ay. En optimum süre bu, at fava dene.
Ilk buluşmada o insanla sevişip sevisemiyeceğini anlıyor insan. Fizik kimya biyoloji birazda kafalar uyuşuyorsa şartlar ilk uygun olduğu anda o yakınlaşmada gerçekleşiyor haliyle.
ilk gün tabi ki.
+Merhaba
_ selam

Muck muck muck oh ahoh 2 dakika..

Görüşürüz...