1. 1.
  şimdi olaya erotizm karıştırmayalım. kabul görmüş bir gerçek bu. bakalım...

  bildindiği üzere bir kadın bir erkekten herşeyden önce güven bekler. bu güvendir mutluluk, huzur veren.

  işte bu noktada erkeğin göğsüne yatmış kadından bahsetmek gerekir. gözlerini kapattığı an cennettedir o, hiç bitmesin ister bu sıcaklık, uyumak ister oracıkta dışarıda yağmur yağarken, hayallere dalar en pembesinden, hisseder kanın damarlarında dolaştığını. bahardır gökyüzü.

  her sen kimsen erkek oğlu, işte bu duyguyu bir kadına tattırdığın an artık vazgeçilmezsindir.

  gençlikte, yaşlılıkta, doğanın kraliçesi kadın için her daim bir huzurevidir erkeğin göğsü .

  edit: olm erkeğim lan. atmayın mesaj artık. *
  124 -9 ... tonights the night
 2. 2.
  erkek göğsünün, ten-tene dokundukca huzuru kaçıran bir huzurevi olmasıdır!
  3 ... annabell lee
 3. 3.
  mevzu bahis baş yaslanan göğüs aydemir akbaş'ınkiyse, kalorifer peteğine kafa koymakla aynı hissi vereceğinden, her zaman huzurlu olmaz.
  5 -1 ... pulemjot kalashnikova
 4. 4.
  Ellerim titriyordu geçen gece,hatta bütün vücudum;atlatılması zor,sindirilmesi zor şeyler yaşanırken sen farkında değildin.Sadece o saatte neden dışarda olduğumun derdindeydin belki.Ama bir şey demedin.Bütün umarsızlığına rağmen,herzamanki gibi ğögsüne başımı koydum,kalp atışlarım yine normale döndü,huzurluydu,sayende rahatça uyuyabilecektim bütün olanlara rağmen.sen farkında değildin hiçbir şeyin,Başımı göğsüne yaslayabilmek için bile sadece,senin için her şeyi göze alabileceğimin farkında değildin,Seni sevdiğimin bile farkında değildin...
  5 ... bratz
 5. 5.
  kadınlar için erotizm den ve diğer zevklerden bile üstün olan bir duygudur. hayatında böyle bir erkek göğsüne sahip olan kadın sayısı çok azdır. huzurevim senin taştan göğsün olsun sevgilim cinsinden hede.
  3 ... yunkulmurat
 6. 6.
  yastık vazifesi görürken, nefes alışlar ninni gelir sevdiceğe..
  4 ... cnnturk
 7. 7.
  eskiden erkek göğsü yokken yağmurdan ıslanmış tipler belediye çadırlarına sığınırdı. şimdi erkek göğsüne sığınıyorlar. hiç kafa yok bu millette. kimse de demiyor "ben huzurevi miyim? git belediyeye sığın." diye. liman-gemi ilişkisinin insan vücudunda vuku bulmuş hali böyle bir şey olsa gerek. sığının sığının bencilce. siz de sığındırın üzüntü sonrası seks de iyidir. hadi bakayım kardeş kardeş oynayın.
  3 -1 ... neandertal
 8. 8.
  ait olma güdüsünün, en güzel giderildiği yer olduğunu düşünürsek erkek göğsünün, birde bu erkek huzur veren erkek se, göğsüde huzurevi olacaktır tabii ki başlığı.

  (bkz: tavuk göğsü) *
  2 ... novakatinamite
 9. 9.
  ağlama duavarı etkisindedir.
  ... upsy daisy
 10. 10.
  ten temesının giderileceği huzurevi.
  ... mat olmayan sah