bugün

Neden bu kadar kastınız konuyu açan razı yazan razı...
(bkz: bir ögrencinin ateist hocaya verdigi ayar)
(bkz: sübhanallah gardaş ibretlik paylaşım)
(bkz: görürsünüz gününüzü cehenneme gidince)
(bkz: yanıveceniz gari)
- hoca, zina neden günah olsun ki? alan razı, veren razı.
+ diyelimki akşam evine gittiginde eşini bir başka erkekle yatakta yakaladın ne yaparsın?
- öldürürüm!
+ (sırıtarak) neden öldürüyorsun ki? alan razı veren razı değil mi?
- biz zina yaparken karını mı sikiyoz lan piç?
+ lan senin burada imana neyin gelmen gerekiyor idi...
- ulan zaten kağıt yırtıp hell yazdın birşey demedik diye müslüman yaptın bizi, biz sustukça daha çok saçmalıyon lan!
(bkz: hadi müslümallığı yayalım arkadaşlar)
. hadis oku
sübyanci ol 7 yaşında bebe becer ( bunu allah adına yap )
35 santim sakal bırak (bitli olması makbuldür doğal durur )
bilimle uğraşma allahın işine karışılmaz
felsefe yapma mürted olursun
kabak sevmesende yicesin yoksa mürted olur olur o bizim kutsal peygamberimiz yiyeceği.*
kişilerin değil devletlerin laik olacağını, dolayısıyla laiklik ilkesini benimseyen birinin değil sadece cuma namazı için, günde 5 vakit namaz kılmak için camiiye gidebileceğini hala anlayamayan bir andavalın var olduğunu sandığı ayar.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)
(bkz: kaç yaşında la bu)
cuma namazına giden laik genç...

insan kendi içinde çelişmeye görsün. laisizme dinsizlik der. laisizm yanlısını laik diye damgalayıp dinsiz ilân edip, kendini tanrı yerine koyar. sonra dinsiz diye damgaladığı laik gence cuma namazı kıldırır.
bazı eziklere kapak olan ayardır.
bir başka rivayete göre hocanın verdiği ayardan sonra genç düşünmek için elini çenesine koymuş ama ne hacet. zira düşünmeye fırsat bulamadan oracıkta taş olmuş.

ve m.s. bilmem kaç yılında bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi bahçesine taşınmış.

o düşünen adam heykelinin "düşünen" kısmı büyük bir ironidir aslında. "adam" kısmı da ilk etapta "laikçi" imiş ama gel zaman git zaman "adam" a dönüşmüş.
gece gece okuyan müslümanların iman tazelediği atesitlerin ise imana geldiği ayardır inşallah.
(bkz: küçük müezzin)
(bkz: tövbekar piç)
aynı hocanın metalci ve ateist geçleride bu şekilde ibretlik hikayelerle dogru yola getirdigi söylenir.
bir dinci gencin laik hocadan aldığı ibretlik ayardan daha iyi değildir.
yıllar sonra laik genç bu başlığı açan arkadaş ile karşılaşır izmirin dar sokaklarında ve bir güzel bamfiler.

yoldan geçenlerin saşkın saşkın baktığını görünce neden, şaşırıyorsunuz alan razı, veren razı der.

not: uysada kodum, uymasada.
başlığı açan arkadaş bir müslüman olarak şu yazdıklarından bir parça olsun pişmanlık duymuyorsa allah ıslah etsin başka ne diyeyim.
allahın izniyle bomba olan taş vakasından sonra göz yaşları içinde okuduğum ikinci olay, allahım sana geliyorum.
sonra o laik genç ördek siken müslümanla karşılaşır. caiz değildir der. adam da alan razı veren razı sanane a.q. der. laik genç cevap veremez, cık cık cık yapar gider.
ibret alınması gereken ayardır.

ibret loading...dosyalar hazırlanıyor...veriler kontrol ediliyor...ibret alınmaya başlandı...maybe take a several minutes...ibret alınıyor...ibret başarıyla alındı...please restart now!
O hocanın fethullah gülen hocaefendi hazretleri olduğu dilden dile dolaşır. Dilden dile dedim de oyhş.
bazı ibneler hayallerde yaşıyor denilesi, ibretlik olmayan aksine kıçdan uydurulandır.
öncelikle laik olan kişiler değil devletlerdir bu bir. ikincisi nedense hepte izmirde gerçekleşir ve sözüm ona genç hutbede kalkıp imama böyle laflar eder. gene örümcek kafalı kişilerin beyanatları. işi gücü yok oturup ne sallasamda eksiyi yesem diye düşünmüştür. aferim başarmıştır. bırakın bu işleri artık.
ne alaka ? yanitinin verilmesi gereken basliktir. laik insan cumaya gidemez mi? arkadaslar artik ogrenmemiz ve ayirt etmemiz gereken bisey var o da sudur ki laik insan dinsiz demek degildir. laiklik devletlerin yonetim sekliyle alakali bir unsurdur.