1. 1.
  hergün başıma gelen olay. herrr günn.

  ünlü oyuncu hangi dizi setini terk etti?

  ünlü oyuncu öyle bir şey yaptı ki ?

  ronaldo dan o ülkeye milyon dolarlık bağış (aslan ronaldö)

  herhangi birine tıklayınca 65 resimlik galeri açılıyor.

  resim resim yazmışlar amk. cepheden meclise mesaj yollayan telgraf gibi ama , böyle tek tek , cümle cümle. stop stop..

  ünlü oyuncu hazan rüzgarları dizisinde... (ünlü oyuncunun vesikalığını koymuşlar ve resmin altına bu cümleyi yazmışlar...) tıklıyorum bi kez daha.
  hazan rüzgarları dizisinin setinde çok sinirlenen ünlü oyuncu ...(hafif sinirli gibi olan resmi var bu sefer ) yine tıklıyorum...
  böyle böyle 20 resim sonra rahatlıyorum çünkü anca öğrendim.. daha sonra elimde olmadan ünlü oyuncunun 4. yaş gününe ait nostaljik resimlerle biten galerinin sonuna geliyorum. kızarmış gözlerime damlamı damlatıyrum. düşen tansiyonum için ayran çalkalayıp içiyorum...
  5 ... hilmijem
 2. 2.
  uyuz olduğum şeydir ama siteler tiklanma başına gelir aldığı için nekadar çok tiklattirirlarsa okadar iyi diyerek bu politikayı uyguluyorlar.
  1 ... akokandi
 3. 3.
  Genellikle haberin zerre kadar önemi yoktur. Ve bir cümleyle açıklanabilecek haberlerdir. ilk 5 resmin altında aynı cümle yazar. Daha sonra 2-3 resmin altında da haberi anlatan cümleler yazar. Geri kalan 57 resmin altında da haber başlığı yazar.

  Bu tür sitelerin tek amacı para kazanmaktır. Bu Tür haberleri de sayfayı defalarca yenilettirip siteye giriş sayısını attırmak için yapıyorlar. Facebook'ta da bazı sayfalar bu haberleri reklam alır gibi parayla yayınlıyorlar.

  Bu Tür facebook, twitter, ne kadar sayfa varsa hepsini takibi bıraktım. Siz de öyle yapın. Paylaşılan haberlerin zerre kadar önemi yok, boşuna zaman kaybetmeyin.
  ... efsane komutan