bugün

Şu an dinlediğim sapık şarkılarımızdan biri.
Gülşen'in kudurduğu, yangının tavan yaptığı ve erkeğinin şiddetle içine girmesini istediği milyonlarca şarkısından bir tanesi. murat Dalkılıç'ın ağzına da pek yakışmıştı doğrusu. seviyorum böyle sex sells şarkıları. üstelik okkalı sözleri de vardı dimdirekt söylüyor uzatmıyor yemeğe çıkalım, mum yakalım, şarap içelim vs. diyerek. azdım, yanıyorum gel söndür beni bu gece diyor.
abazan marşıdır.
gülşen'in sesinden daha güzel olan şarkı. evet.
duyduğum anda dilime dolanan ve gün boyu beni bırakmayan şarkı. ruh hastası gibi dolanıyorum sonra tüm gün.
aman ne cesur şarkı (!) her gün bu şarkıyı dinlemek zorunda mıyım? Hayır yani insanlar neden bu şarkıyı dinler ki? Radyoda sabahtan akşama kadar çalıyor.
bir, berkay - lolita değildir.
http://tinyurl.com/97986oz

bu caps'te çok güzel açıklanmış şarkıdır.*
bildiğin yüzsüz insanın istek cümlesidir bu.yavşak yavşak gelir ve isteğinden önce bu repliği vurgu ve tonlama eksiksik halde ağzından saçar.
bir türlü sevmediğim şarkı. murat dalkılıç şarkı söylerken ağzını yamultuyor sinir oluyorum. ayrıca şarkı berbat.
serdar ortaç tarzı, son derece sıradan sözlere sahip berbat bir şarkı.

bütün gün radyolarda bu şarkının çalmasına bi anlam veremiyorum amk.
apaçi takımının reina, supper gibi gece kulüplerinin önünden geçerken çaldığı abazalık kokan şarkıdır.
acil durum uyansa sözüyle noktayı koyan şarkının sözlerinden biri.

popçu bu sözde bunu kastetti (bkz: sabah ereksiyonu).
niyetini gayet net bir şekilde belli eden bir adet gülşen 45liği. aralarda ahhh'layan da muhtemelen kendisi ayrıca.
efendim emmoğlu az önce piyano çalarken aklıma takıldı birden. aklıma takıldığı gibi dilime takıldı şu şarkı tüm gün. hazır piyano başındayım hafiften çalayım dedim ve o acı sonla karşılaştım. şarkının nakaratı tam olarak 3 notadan oluşuyor. serdar'a laf atardık bir de. akabinde serdar çalayım dedim onda 4-5 notaya denk geldim. şok oldum anlayacağınız ve benim gibi bir çok kişiyi şoke eden şarkıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=I1detAPwAZ4

şarkıyı yoktan var etmiştir.. orjinal versiyonunu s..p atmıştır, açık ve net..
ucuz sözler gülşen'e aittir. itiraf etmek gerekirse sesi kısılıp 02:43den itibaren izlenmektedir murat dalkılıç'in mimiklerinin şahaneliği adına. ayrıca o kadar varoş kadını nereden buldular çok merak etmekteyiz.
Murat dalkilic in kibarca ben bir sapigim dedigi sarkidir.
iğrenç bir şarkıdır. Cok ucuz duyguları anlatıyor. Maganda marşı adeta.
abaza marşı.
pazarlık esnasında kullanılması muhtemel cümle. hemen akabinde bize gelişi bu be abi duyulabilir.
(bkz: seni sikebilir miyim demenin yolları)
bir seks talebi ancak bu kadar basit ifade edilebilir.
sözünün gülşene ait olduğu ayan beyan ortada olan şarkıdır.
Gülşene ait olan şarkıdır sanırım azıtıp azıtıp yazdığı şarkıdır.