bugün

Afedersiniz ama bok gibi bir şarkıdır. Sözlerde zerre çabalama , zerre ilham , zerre etkileyicilik yoktur. "Bi ritmimiz var altına saçma da olsa bi söz döşeyelim yediririz biz bunu" diyerek yapılmış bir şarkı. Yiyenler de çok var hani.
1 sene sonra hatırlanmayacak olan şarkıdır. Çünkü ne Murat Dalkılıç ne de bu şarkı şu an için 1 seneden fazla hatırlanılacak potansiyele sahip değildir.
hep bi güzellik yapsanda yatsakta kalksakta başka derdi olmayan aklı uçkuruna kaçmış tipik türk erkeğidir. hiç bi güzellik yapsa da bana çorba yapsanda diyen yok zaten.
(bkz: güzellikle istemek)
+... Abicim yap bize de bi güzellik be.
-Saatini 150 yaparız, o da senin için. Güzelliğin Allahını yatakta göreceksin sen cigerim.
+Cigerim?
Murat dalkılıçın o yüz ifadesindeki tiplemelerini sevgiliminkilere benzetip heran o klibi izlememe neden olan şarkı .
ttnet müzikde murat dalkılıçın en çok dinlenen şarkısı .
pantolonunu çok sevdim çıkar onu bebeğim

senin agzını yerim ben gibi şarkılardan sonra

Çekeceğin var elimden, alacaklıyım teninden sözlerine şaşılmaması gerekir. daha neler göreceğiz bakalım...
remixi clublerin vazgecilmezidir bu sene. bir de hayat seni yudum yudum icicem bak gor diye bi sarki var. ikisi patladi bu yaz.
aslında;
görsel
--spoiler--
bu şarkı caiz değil.
--spoiler--
başlangıcı bomba gibi bir şarkıdır.

nakarat kısmından daha güzeldir. ayrca tam bir yaz şarkısı. sözlerini yazayım da tam olsun.

--spoiler--
Senin her halin sevmeye talim
itiraz etmem elinde istikbalim
Ne kadar kırsan kalp karşı gelmez
Sen bir şans versen sırtım yere gelmez

Ne yarım bıraktın ne de tam tamına hakkını verdin
Nerde bende o deli cesareti olsa direkt yan çizerdim

Bir güzellik yapsana
Gece benle kalsana
Kitabına uydur gel uysak ta uymasak ta
Çekeceğin var elimden
Alacaklıyım teninden
Ne dediğimi anladın sen
Acil durum uyansana
--spoiler--
hayatımda istem dışı da olsa dinlemiş olduğum en sikko şarkı.

ulan ajdar'a laf edenler buna neden sesini çıkartmıyorlar!
adam amacını daha ne kadar açık söyleyebilirdi bilemiyorum şarkısı.
pop müzik camiasında yer alan 'sevişmeden uyumayalım..' ya da 'gel gel güzelim gel acımayacak' gibi sözlere sahip şarkıların yanında çok da göze batmaması gereke n bi şarkıdır. nihayetinde neler duydu bu kulaklar.
(#16296718)
en kötü halinde bile insana enerji veriyor bu şarkı. ilk 10 saniyesi tam bir bomba.**
acayip coşturan bir şarkı. ayrıca neden bu kadar tepki aldı bilmiyorum. sözlerinde fuck you filan olsa oha dehşet çok güzel derdiniz kesinlikle. şekilsiniz ya. ayrıca murat dalkılıç "bi' güzellik yapsana, gece benle kalsana" diyecek de reddedebilecek çok fazla kişi yoktur kanımca. bunu kıskandınız di mi? şarkı cidden fena, çok fena. hastasıyız zira.
murat dalkilic'in duz duvara tirmandigi degil, duz duvari yiktigi sarkidir. gulsen'e hic bulasmiyorum, okusa bu yazdigima da inler o kari.
düzenlemesi "olmuş" dedirten şarkı.
görsel

beybi.