bugün

Bunu ilk duyduğumda bunun güzellik ve yakışıklılıkla ne alakası olduğunu anlayamamıştım. Hâlâ da anlayamadım.

Neyse arkadaşlar ateş ediyorsunuz, inş bir gün ben de ateş ederim.
(bkz: şehir magandası)
ananın amına sağlık diyeni gördü bu gözler.
babanın düşmanını skeyim diyeni duydu bu kulaklar.
gayet itici bir ifade.
iltifat ederken nasıl kaba ve basit bir imaj çizebilirim diyorsanız bu tabiri kullanmanızı öneririm... ben genelde "su gibisin" demeyi tercih ediyorum...
en yakın kız arkadaşımın yeni sevgilisi birkaç gün üst üste instagram fotoğraflarıma ve hikayelerime "ateş ediyorsun yine" yazıp durdu. her seferinde de mesafe koymak adına "sağ ol enişte." falan dedim kezban gibi.

en son sağ ol dememin ardından sabahleyin günaydın mesajı ile birlikte " akşam ateş ediyordun yine" filan yazınca bende kayış koptu afedersin. Gittim kız arkadaşıma anlattım olanları ekran görüntüleri ile filan, noldu dersiniz? hemen her yerden engelle dedi ve engelledim elbette zaten canıma minnetti.

bir hafta geçti üzerinden ve bugün öğrendim ki barışmışlar. az önce instagram story kısmına kalpli malpli sevgilisinin hesabını yazmış filan. hemen mesaj atıp nasıl yani dedim? konuştuk hallettik, art niyetli dememiş diye bir açıklama yaptı.

sustum.

insan hayret ediyor...

edit: ben 32 bahsettiğim kişiler ise 24-25 yaşında. çoluk çocuk demek istemiyorum ama çoluk çocuk işi a** çok sinirliyim

edit2: hüsnükuruntu? normal miydi yani bu?

edit3: benim manita filan yok yahu. konu ben, samimi kız arkadaşım ve kız arkadaşımın sevgilisi arasında geçiyor. olayda kadın olarak bi ben mağdur oldum durup duruken sanki

edit4: bu entryde "ben güzelim" demek istediğimi çıkarmak da ne bileyim... ağır mal olmayı gerektirir, tebrik ederim sayın yazar.
yeterli kelime dağarcığına sahip olmayan davarcıkların iltifat cümlesi...
boş rahim fazla hüsnü kuruntu yapmışsın.
Senin manita seni ağır aldatıyor senden ayrılmiyor yakalanma korkusunun hazzını zevkini yaşıyor.
Eleman bir haftaya kalmaz tekrar döner fotoğraf altlarına. Ama bu sefer çıtayı yükseltir. " Mermiler seksin, bu alemde teksin " falan der tahmini.
Kezbanımız burada mesaj almak için güzel olduğunu ifade edici entry kasmış.

Bir bitmediniz amk.