1. .
    reha muhtar'ın 20 haziran'da vatan gazetesindeki yazısı.. fenerbahçe jamiasına müthiş bir taşLama.. heLaL oLsun vaLLa..

--spoiler--
    Mahmut Uslu kardeşimin fanatikliği müthiş zekasını, bloke ettiğinden durumu yanlış okumuş ve Beşiktaş'ın Fenerbahçeden yaptığı transferlere bakıp, Biz dememiş miydik bir gün herkes Fenerbahçeli olacak demiş...
    Kardeşim Mahmut;
    Tayfun, Tayfur, Mustafa Doğan, Ali Güneş, Nobre, Mehmet Yozgatlı, Rüştü; bu futbolcuların hepsi Fenerbahçeden Beşiktaş'a geldiler...

Yani Türkçesi Fenerbahçeliydiler Beşiktaşlı oldular...

Bu şartlarda yeni durumu şu cümle özetler...

Her gün yeni Fenerliler Beşiktaşlı oluyorlar...

Bundan sonraki mantık önermesi de şöyle gerçekleşir...

Bu gidişle bütün Fenerbahçeliler bir gün Beşiktaşlı olacaklar...

Bu önerme mantık açısından doğru, çünkü sevgili Mahmut kardeşim aynı zamanda şöyle söylüyor...

Herkes önce Fenerbahçeli doğar...
    iyi ya herkes önce Fenerbahçeli doğuyorsa ve yavaş yavaş Beşiktaşlı ve Galatasaraylı oluyorsa, yedi Fenerli futbolcuyu da Beşiktaş renklerine bağlamışsa şöyle söylemekte bir sakınca yok:

Tümer hariç bütün Fenerbahçeliler bir gün Beşiktaşlı olacaklar...

Telgraf burada bitiyor kardeşim Mahmut... Stop...

Takma kafana... Stop...

Benim de annemle babam Fenerbahçeliydi ve doğduğumda çevrem sarı- lacivertti... Stop...

Ben de Dolmabahçeyi seçtim... Stop...

Seni de Dolmabahçeye bekliyorum... Stop...
    --spoiler--

kaynak: http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=249707

(bkz: reha muhtar dolmabahçeden bildiriyor) *
    4 -1 ... tucimania
  2. .
    cuk oturmuş ayar...zaten fenerli futbolcular beşliktaşa giderken mahmut uslu nun kel alaka bir şekilde bir gün herkes fenerbahçeli olacak demesini anlayamamıştım...kardeşim fenerliler beşiktaşlı oluyor uyan...
    rüştü ye yakıştıramadım o ayrı...
    1 -1 ... africa
  3. .
    (bkz: bjk nin can bartu transferi)
    1 -1 ... sıpa
  4. .
    yusuf un da seriye katılmasıyla giderek doğruluğu kanıtlanan iddia .
    2 ... paler
  5. .
    Flaş Flaş Flaş!

Beşiktaş yönetiminin Lefter, Van hooijdonk ve Okocha'yı alarak imza şova hazırlandığı ve Fenerbahçelileri derinden yaralamayı hedeflediği öğrenildi.

stop
    * *
    1 -1 ... ever
  6. .
    onlarında tümü galatasaraylı olacak onlarında tümü şeklinde devam eden önermedir.
    ... yendik mi lan
  7. .
    (bkz: rüya olması muhtemel durumlar)
    ... kutsanmamis azize
  8. .
    eski fenerli yeni beşiktaşlı olarak doğruluğunu kabul ettiğim önerme.
    -2 ... fahriserseri