bugün

Banu Alkan tarafından söylenme gafletinde bulunulmuş, abazan sözlere sahip şarkı. Ayrıca televizyon makinasında yapılan rock coverı çok tutulunca gelecek sene eurovision'a giden yolu afrodite açan şarkı.
Banu alkan'ın efsanevi şarkısıdır.. bu şarkıyı afroditten sonra birçok insan coverlamış ama banu alkan'ın heryerinden erotizm akan ses tonunu yakalayamadığından başarılı olamamışlardır..
(bkz: ironi)
bahsi geçen şarkı kapsamı dışında söylendiğinde, hiçbir yanlış anlaşılmaya fırsat vermeden açık bir teklif * içeren çağrı cümlesi..
dinlenildiğinle banu alkanın 20 sene önce bikinisiyle havuz kenarında parmak ucunda salınarak yürüyen halini hatırlatan şarkı."neremi neremi" adlı müthiş eseri de göz önüne alınırsa tüm şarkılarının tek bir kapıya çıktığı hemencik anlaşılır.
(bkz: açık kapı)
(bkz: bir arzu nesnesi olarak banu alkan)*
(bkz: darling)
sözlerini utanarak huzurunuza takdim ediyorum:

bir gün beni arzularsan gel
tenin kaldı bedenimde
bir gün beni arzularsan gel
geceleri bağlar oldum gündüze

hazarın bittiği yerde
hasret bıraktın gözlerime
sevgin peşinden koşar oldum
özlemin düştü yüreğime
alıştıkça hasretim
tükenir ümitlerim
nerdesin

hislerini bırak yolunu bulsun
sen kötü günlerin en sonusun
yatağım geceme dar gelir oldu
uzatma artık gel ne olursun
son aldığı kilolar düşünülürse yatağın banu alkana dar gelmesi normal karşılanabilir
söyleyene bağlı olarak gelmek gelmemek arasında gelip gitmeye neden olacak eylem.*

(bkz: angelina jolie dan bir gün beni arzularsan gel)**
ithaf edilen kisinin bu saatten sonra banu alkan'a gitmeyecegi goz onune alindiginda bosa edilmis olan teklif. *
banu alkandan başkasına yakışmayan, onun yorumu, jest ve mimikleriyle bütünleşmiş şarkı.

(bkz: bitch)
tam manasıyla azmış bir şarkıdır, 14 şubata yaraşır bir parçadır. kendisi için;

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=TnHkaBQi3HY
--spoiler--
banu alkan ın detone ötesi sesiyle icra ettiği, bestecisini, söz yazarını öpmek öpmek öpmek istediğim şuh şarkı.
verilmek istenen mesaj şudur;

beni kullan at.
zaman zaman hatun kişilerden alınan teklif.
resmen bağıra bağıra "öldüresiye seviş benimle" teması kokan bir banu alkan eseri.
güncel Önemli Başlıklar