1. 1.
    hep leş amerikan dizilerinden, gençlik filmi kisvesi altında gösterilen soft pornolardan ziyadesiyle etkilenenler...fakir ve cebi delik olduğu için zengin yancılığı yapanlar, tipsizlikte sınır tanımayıp popüler erkeklerin kız hacminden nasiplenmeye çalışan abazanlar...hepiniz birbirinizden iğrençsiniz!

    ulan utanmasalar bu alfa ,beta, teta ile başlayan "kim kimi becerecek?" ile merakı yüksek tutarak kulübe dinamizm getirmeyi amaçlayan kolpa kulüplerin aynısını okulda kuracaklar. popüler bir kız olmak için okulun şöhretli kızlarının etek altlarında dolaşacaklar. belki kıçtan amerikan futbolu takımına katılıp da soyunma odasını hareme çevirme fantezisi ile kendi hayatını beceren hayalperest andavallar bile vardır. ulan sanki new york'ta yaşıyoruz ha !

    bir gruba dahil olmak için yırtınan eziklerin ortak amacı kendilerinde olmayanı almak ve eksik kişiiklerini tamamlamaktır. özgüven sorunu yaşadıkları için tek başlarına var olmaya güçleri yoktur. hem bu ezikliklerinden dolayı okuldaki kediden bile daha az ilgi görüyorlardır.
    kendileri için herhangi bir çıkış yolu bulamayan önemsiz, "olsa da olur olmasa da " insanları kendilerine büyük gelecek kıyafetleri giymeye çalışıyorlar ama öylesine sakil duruyor ki! ne yapsanız bir türlü başaramıyorsunuz...
    -4 ... umbertobaggio