1. .
  galatasaraydır. drogba geldiğinde mangalda kül bırakmayan galatasaraylılar, ısrarla drogba'nın tırt bir futbolcu olduğunu söylediğimizde bize inanmamışlar 35 yaşındaki adama 20 milyon veren yönetimlerine inanmışlardır. akhisar maçında tesadüf bir gol atsa da o goldür bunu kabul ediyoruz tabi ki. yiğidi öldür hakkını ver demişler.

  sonuç olarak galatasaray bir gole 20 milyon dolar vererek şapa oturmuştur. eskiden galatasaray daha zekiydi, şampiyonluk baktın elden gidiyor, rakip takımın iki üç futbolcusunu ayartır, bir şekilde şampiyon olurlardı.

  tanju çolak ve savaştan bahsediyorum. liseliler ve üniversiteli ergenler bilmezler. samsunspor'un şampiyonluğunu bu şekilde engellemişlerdir.

  şimdi galatasaray taktik değiştirmiş, 35 yaşında yolun yarısına gelmiş adamlara tonlarca para sayıyorlar ama gördüğünüz gibi olmuyor.

  bence siz futbolcuya para vermeyi bırakın, şike ile şampiyon olun.
  7 -5 ... omrum tribunlerde gecti
 2. .
  (bkz: (#18931479))
  evlad acısı gibi koyuyor.
  1 ... halk kahramani sulfettin abi
 3. .
  ömrü tribünlerde geçen bir adamın kuracağı son cümle olmalı. tribüne çekirdek çitlemeye mi gidiyorsun kardeş sen?

  (bkz: çok ayıp)
  ... armasevdalisi
 4. .
  dünyanın en iyi forvetlerinden birisinin galatasarayda oynamasından dolayı rakiplerin zoruna giden, içlerine dert olan durumdur. size ne güzel kardeşim? biz en azından 20 milyon euro yu edecek adama verdik. guiza gibi gaylorda a verip aldığımızn 4 te 1 i ne de satmadık.
  ... flat head
 5. .
  chelsea'de drogbanın ne yaptığını göemeyen bir insanın düşüncesidir. dünyadaki tüm futbolcular drogbayı en iyi 3 golcü arasına sokarken, drogbaya tırt bir futbolcu diyen insandan da beklenecek başka bir şey olamaz. sen boşuna futbol izliyorsun. atlı sporlara yönel.
  ... tshabalala
 6. .
  bir gole değil, dünyanın 3. harikasına 20 milyon dolar vermişlerdir.
  ... c el c izabeth c
 7. .
  cemaatsaraydır.
  1 -1 ... orjinaldeli
 8. .
  ispanyol gol makinası diye tost makinası gibi bir kazmaya 20 milyon verip sonra 10 da biri fiyatına satan takım değildir.

  edit: sayın yazarlardan birinden gelen uyarı neticesinde bahsi gecen takımın gectigimiz seneye kadar guizaya hala para ödüyor olduğunu da eklemek gerekmiştir.
  1 ... flat head