1. 1.
  koridor yayincilik tan cikan, alice isimli bir kizin uyusturucuya bulasmasini anlatan kitap. kizin gercek gunlugudur.. orjinal adi: (bkz: go ask alice)
  ... bilmem
 2. 2.
  sonunda kitaba dökülen feryat.

  bu konuda insanları egitmekten başka bir çare yoktur. ne yazık ki devlet, ordu, polis buna dur diyemiyor. aileler engel olamıyor.

  kız erkek farketmez. içilmesin şu zıkkım.
  ... raper
 3. 3.
  benzer bir diğer kitap için;
  (bkz: eroin)
  1 ... and oceans
 4. 4.
  ergenlik çağındalki gençlerin ve onların ebeveynlerinin kesinlikle okuması gereken kitap. sanırsam 30 sene önce yazılmış bir kitap, hala okunması, burada konuşulması kitabın etkileyici olduğunun kanıtıdır.
  -1 ... yeniceri16
 5. 5.
  orjinal adı go ask alice olan ve yazarı belirtilmeden basılan alice adlı kızın uyuşturucuya bulaşmasını ve hayatına olan etkileri anlatılıyor. kitapta uyuşturucu dışında da çok farklı hayat dersleri yer almakta. genç ve yetişkinler tarafından okunabilecek düzeyde. sadece dili çok sade belki bu rahatsız edebilir.

  --spoiler--

  Aynı aptal okulda, aynı aptal öğretmenler, aynı aptal dersleri vermeye devam ediyor. Her şeye karşı ilgimi kaybettiğimi hissediyorum. Başlangıçta, lisenin eğlenceli olacağını sanmıştım ama son derece saçma ve sıkıcı.

  --spoiler--
  ... anonymousemre
 6. 6.
  Bir metropol hikayesi - burçin bircan.

  En açık şekliyle emrullah erinç yazmıştır. Gerçek yaşam kitaplarını seven biri olarak kızın duygularını direk kendi kaleminden okumak çok etkileyiciydi.
  Aslında çocuklara/ gençlere öğüt yerine bu kitaplar verilmeli.
  ... pembe defter