1. 1.
  cevabı bana göre hayır ama eski sevgilime göre evet olmuş sorunsaldır. arkadaşlar kendinizi benim yerime koyun, kız arkadaşım okuduğu şehre gidiyor tam 1 ay gelmiyordu. 1 ay sevişmeden durmak nasıl bir şey biliyor musunuz acaba? hiç sanmıyorum. memleketimde olduğum için de lisedeki eski bir kız arkadaşımla kaçamak yapmıştım ama tamamen fiziksel bir şeydi. bunun nesi bu kadar büyütülüyor anlamak güç.
  1 -12 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  cevap niteliğinde entryi girmek sözlük kurallarına aykırıdır ama...
  Kardeşim şurda troll olucam diye espiri seviyesini yerin dibine sokan embesilin sevgili bulabilecegine inanmıyorum. Hele de o sevgilini aldatabilecek birini bulmana imkan yok.
  Sen git kumda oyna.
  14 -1 ... barrack27
 3. 3.
  Rıza yoksa bir dakikalık ilişki de aldatmak sayılır. Rıza varsa isterseniz grup bile yapın. Önemli olan karşı tarafa saygılı olabilmek.

  Beybi!
  -1 ... fistingci sahap
 4. 4.
  ertesi güne sirayet etmedikçe sayılmaz..

  gerçek mümin hataları örtmede gece gibi olur zaten..
  -3 ... artificialhuman
 5. 5.
  Ne alaka oğlum elin var elini sik. 1 ay idare edicen artık aklın fikrin cinsellik olmasın. Asker eşlerini falan düşün onlar ne yapsın. Kız arkadaşın sonuna kadar haklı. O zaman sen sadece cinsel ihtiyacını karışılmak için o kızla berabersin. Öyle şey mi olur ya. Delikanlı adam pazara kadar değil mezara kadardır bunu bilir bunu söylerim.
  ... furkancalavera