bugün

sözlüğe yazar alımı sırasında aynı gece içerisinde girilen entrylerin sözlük yönetimi tarafından yazılır yazılmaz kontrol edilmesi ve onaydan geçmesi sonucu gerçekleşebilecek hadise. entrylerin formata uygun olması ve yazar olmanın gereklerinin kısa sürede yerine getirilmesiyle sözlük yönetimi tarafından kişiye aynı gece içerisinde bahşedilebilecek ödül.
bir entry ile hayatım değişti
bir gecede hayatım değişti *
değerli moderasyon üyelerinin açıklamalarına göre şu sıralar imkansız görünen hadisedir. kimse heveslenmesin.
uludag sözlük moderasyonunun bayram seyran dinlemeden entrylerimi okuyup geçer not vererek gerçekleştirdikleri hadise, bayram hediyesi.

(bkz: moderatorlerin ellerinden, caylakların gozlerinden operim)
köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek hadidesini hatırlatır bazen.
(bkz: galiba benim lan bu)
bizamanlar başıma gelen sey..
ne içirdiler sana yavrum diye sorulması gereken yazarlardır.*
(bkz: 4 ayda yazar olmak)
(bkz: geceyazar)

(bkz: gecekondu)
(bkz: serbest cagrisim)
(bkz: azimli yazar)
Ekşisözlükte 4 ay çaylak olarak bekledikten sonra; S***m böyle aşkın ızdırabını deyip; tası tarağı toplayıp gelmem; beğendiğim birkaç entrymi aynen buraya yazmam sonucu ertesi gün olduğunu görüp şaşırdığım olay. Ben bile inanamamıştım bu nasıl oldu diye.

istedikten sonra oluyormuş.
roket moderasyon sayesinde olabilendir, şaşırmamak gerekir.

efendim hatırladığıma göre, entry girdikten 8 saat kadar sonra yazar olmuş idim ki bu da akşam saat 18'e falan tekabül ediyor idi. öyle idi. yazar idim artık, yazabilecek idim. sonra böyle bir arıza çıktı ortaya.
bir gecede silinmeyle sonlanmamasını dilediğimiz sevindirici olay. *
an itibariyle başıma gelen olay. yaklaşık 1 saatte yazar olmanın verdiği mutluluk paha biçilemez.
Sözlük sapıklarına tanınan ayrıcalık. Gece silinip sabaha yazar olabilirsiniz. Yada aynı ip adresinden bir cok hesap alıp sırayla kullanabilirsiniz. Uludag sözlük ayrıcalıklarından yararlanın.