1. 1.
  elindeki sigaraya çok güvendikten sonra o lanet olası paketin seni ansızın bir gece vakti yarı yolda bırakması durumudur. kafa ağrıtır, yollara düşürür, sokak sokak sigara aratır, uykularınızın içine eder.

  bir sigara bulursunuz ve keyifle içinize çektikten sonra düşünürsünüz; ulan sen nasıl bişeysin ya, beni kendine maskara yapıyorsun!

  hiç cevap vermez, dumanını çıkarır sanki alaycı bir ifadeyle. seyredersiniz sadece.
  4 -1 ... nickbulanakadarcanimcikti
 2. 2.
  gecenin bir vakti sigarasız kalmak insanı derin düşüncelere itebilir, içinde bulunduğunuz geceye göre sigaranın kendisinden bile zararlı olabilir. o an irade denen şeyden yoksun olduğunuzu anlarsınız. ve bir de alışkanlık denen şeyin hayatınızda ne kadar yer ettiğini.
  2 ... rliterature
 3. 3.
  (bkz: zulanın önemi)
  1 ... comengineer
 4. 4.
  sigara tiryakilerinin en büyük korkularından biridir. böyle bir durumda zavallı tiryaki evdeki bitkilerin kurumuş yapraklarını ufalayıp kağıt ile sarmak suretiyle, sigara niyetine içmek gibi garip eylemlere girişebilir. denemeyiniz, tadı çok kötü oluyor.
  1 ... beatleboy
 5. 5.
  Yarım kalan izmaritlere hayat vermektir.
  2 ... demesved
 6. 6.
  falınız da yolculuk göründüğü andır.zira bu durumda dağların çetinliği,okyanusların derinliği dahil sizi bu yolculuktan alıkoyabilecek her türlü engel manasızlaşmıştır.bir bağımlı olarak yaz,kış,karanlık,aydınlık demeden yollara düşersiniz.yolculuk esnasında ansızın insan olarak ne kadar çaresiz ve zavallı olduğunuz kafanıza dank eder.bu yolculuk bağımlının kendisine yaptığı içsel bir yolculuktur bir bakıma.fakat binbir zorlukla aldığınız o paketten yaktığınız ilk sigara sizi aniden bu düşüncelerden arındırmaya yeter de artar bile.
  3 -3 ... siddartha
 7. 7.
  ölmekle eş değer bir şey olsa gerek hele birde evde yalnızsan daha doğrusu otlanacak kurban yok ıse vay anam vay halimize.
  ... erector
 8. 8.
  evde tütün ve çarşaf bulundurmakla olma riski düşürülebilen facia.
  ... that s awesome
 9. 9.
  an itibariyle bünyeye intihar tohumları ekmiştir. yok mu akpınarda oturan allah için.
  ... trajikodram
 10. 10.
  kenara köşeye saklanmış zulalar patlatılır , hiç olmadı ne yapıcaksın yarım bırakılmış izmaritler içilir.
  ... bende elemana dedim ki