1. 1.
    (bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)
    15 -1 ... fadetoblack
  2. 2.
    81 poyınt go tuuuuu duzcee

82 poyınt go tuu musuuul

83 poyınt go tuuu kerkuuuk

tanim : bildigin eurovision puanlamasi.. ha bir de hayal.
    9 -42 ... calemityceyn
  3. 3.
    (bkz: Yeni türkiye haritası)
    5 -3 ... jamish efendy
  4. 4.
    beşiktaş taraftarının, her zaman yaptığı gibi, haddini aşmasıdır. tribündeki taraftarın yapması gereken efendi efendi takımını desteklemektir; ülke siyasetini belirlemek ya da siyasi mastürbasyon yapmak değil!
    17 -71 ... oyuna devam
  5. 5.
    türk olarak hoşumuza gidiyor tabii. emperyal fetih ruhumuz ve hayallerimiz canlanıyor fakat son tahlilde millet olarak ikiyüzlü bir anlayışa sahip olduğumuzu yansıtır.
    hani "yurtta sulh, cihanda sulh"tü?
    hani "türkiye cumhuriyeti olarak kimsenin toprağında gözümüz yok"tu?
    eğri oturup doğru konuşalım. ya m.kemal'in musul ve kerkük'ü misak-ı milli hudutları dışına çıkarmasını kabul edip (bkz: mustafa kemal atatürk/@dalgaci) mevcut sınırlarımızla iktifa etmeyi öğreneceğiz, 780 küsur bin kilometrekarelik topraklarımız dışında kimsenin çakıl taşına göz dikmeyeceğiz, emperyal hayaller kurmayacağız, ve "yurtta sulh cihanda sulh" "ilke"siyle tutarlı ve orantılı davranışlar sergileyeceğiz; ya da emperyal iddialar taşıyan ve başkasının topraklarında gözü olan bir devlet olduğumuzu cihana ilan edeceğiz. bu ikinci durumda m.kemal atatürk'ün musul ve kerkük'ün "misak-ı milli" hudutlarının dışında kalmasına rıza göstermesini de onun başarısızlık hanesine yazacağız. "musul ve kerkük bizim hakkımızdır. onları alalım" diyen arkadaşlar,
    gidin bunun hesabını o dönem lozan'da musul ve kerkük'ün mukadderatını ingilizlere terkeden 1923 türkiye'sinin idarecilerinden sorun. o fırsatınız kalmadı gerçi, en azından onların o dönem icraatlerini sorgulayın.
    yok "m.kemal o dönem konjonktür gereği bırakmak zorunda kaldı" mı diyorsunuz, hala hak mı iddia ediyorsunuz? o zaman, "uluslararası anlaşmaların benim için hukuki bağlayıcılığı bir yere kadar ben emperyal hayallerimden vazgeçmem" diyorsanız elin yunan'ı da istanbul'a konstantinapol dediği zaman bozulmayacaksın. megalo idea'dan bashsettiği zaman şarlamayacaksın. suriye "hatay bizim hakkımız" dediği zaman gücenmeyeceksin. hatta "türkler anadolu'yu muvakkaten tavattun ettiler, behemehal tahliyesi elzemdir" diye yerinden yekinen haçlı evropalılara öfkelenmeyeceksin.
    hülasa, azıcık delikanlı olacaksın. becerebilirsen.
    13 -21 ... dalgaci
  6. 6.
    84 selanik 85 atina 86 lefkoşa 87 sofya 88 belgrad nihayetinde 89 viyana. balkan savaşları'nda kaybedilen toprakların acısına renklerini değiştirmiş bir takımın taraftarına yakışan pankart.

not: beşiktaş'ın ilk renkleri kırmızı beyazdır ve kırmızı renk kaybedilen bu toprakların acısı dolayısıyla siyaha çevrilmiştir. eğer ki birgün o topraklar tekrar türk yurdu olursa beşiktaş orjinal renklerine geri dönecektir.
    27 -8 ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
  7. 7.
    (bkz: misak-ı milli)
    5 ... homeroglan
  8. 8.
    (bkz: total war cu gençlik)
    9 -9 ... micro cuts
  9. 9.
    bugüne kadar kimsenin toprağında gözü olmayan Türkiye ' nin bırak herhangi bır takdir görmesini üstüne üstlük doğusunun batısının bölündüğü gösteren haritalarla karsılasmasının verdiği bıkkınlıgın , kızgınlığın ürünü pankarttır .
    en haklı tepkidir .
    yeter kardesim !
    hep benmi göreceğim Türkiye nin yarısının olmadığı haritaları . . .
    az bile yapmıslar .

edit : yahu hayret birsey , hala fasist derdinde . . .
    kim benim toprak bütünlüğümü bırak korumayı saygı göstermis ki ben milletin bütünlüğünü koruyayım ? hele ki su durumda bunca oyun içinde .
    22 -8 ... sustum
  10. 10.
    84 batum olarak devam etmesi gereken pankarttır.
    12 -4 ... wololoo