1. 1.
  Yayıncılık anlayışı tamamen akp ve zihniyetine yaranmak olan ve bunun için her yolu meşru olarak gösteren gazetedir. Gerek odtüde okuyan öğrencilere köpek denmesi ölen insanların arkasından ukalaca manşet atılması bunun göstergesidir. Aynı zamanda akp ye yaranmak için akpnin cemaatle sıkı fıkı olduğu yardımını esirgemediği zamanlarda cemaati dini yayacak ve en doğru şekilde yaşayan bir toplum olarak göstermesi sonrasında cemaat ve akpnin arasının bozulduğu zamanlarda da cemaate demediği kalmayan gazetedir yani kısaca amaç akpye yaranarak akp sempatizanlarına satış yapmak.
  3 -1 ... cizgiden cikaran
 2. 2.
  ahlak anlayışı akp nin yediği haltları örtmek üzerinedir.
  ... memocan2468
 3. 3.
  isminin hakkını vererek ak partinin itliğini yapan gaste.
  1 ... muge anlinin bulamadigi adam
 4. 4.
  Bira alırken özellikle akit varsa ona Sar abi dedirten gazete. Kendisi hakkında konuşulmaya değmeyecek kadar aşırı yandaş olan kağıt parçası.
  1 ... bufuz
 5. 5.
  sağın sözcüsüdür.
  4 ... katipzade
 6. 6.
  yobazitede sözcü ile yarışır.
  3 ... ukraynali
 7. 7.
  Gazetecilik ve habercilik anlayışın birinci şartıdır tarafsızlık... Oysa tıpkı akit gibi bunu malesef ülkemiz de uygulayan ne bir gazete nede medya vardır.
  Sığ düşüncelerin, basbakalıp ideolojilerin yandaşı; farklı seslerin, özgürlükçü fikirlerin koluna geçirilmiş bir kelepçedir bir bakıma.
  2 ... omelass
 8. 8.
  Yobazların gazetesi net.
  1 ... balikhatunu