1. 1.
    Hakkında hiç bir şey bilmediğimi fark ettim.

Tek bildiğim "vahabi köpeği çölüne dön" sloganı...
    1 ... uzay muhtari
  2. 2.
    çok tehlikelidir. bugün ülkede sadece gözleri dışında her yerleri siyah burkalı suriyeli kadınların da oluşturduğu aşırı radikal mezhep. kimse farkında değil ama bunlar bu ülkenin başına büyük dert olacaklar. kimse "islam" falan demesin, islam bu değil, anadolu islamında bunların yeri yok. sanki çok normalmiş gibi her sokakta, caddede, köşe başlarında kara ninja gibi giyinmiş, sadece gözleri görünen bu ışidçi kadınlardan var. kimse de ses etmiyor bunlara ve bu ülkeyi de suriyeye çevirdiler allah belanızı versin. hala bu çöl farelerini bu ülke besliyor yazıklar olsun.
    4 ... bir gun mutlaka
  3. 3.
    şimdiki suudilerin dedeleri diyeyim...kendisine yakın fetvalar edinmek için dönemin ünlülerinden birini yanına alıyor.

aşırı uç islam protestanizmi gibi düşünün bir yandan... mezar günah... şunu bunu yapmak putperestlik diyerek. çoğu radikal grubun dünyada kendilerini temel olarak gördükleri akımdır.
    2 ... advntst
  4. 4.
    osmanlı'yı tekfir edip isyan çıkaran abdül-vehhab tarafından kurulmuş mezheptir.
    ... kara atli prens
  5. 5.
    Başlığı açan alevi yoldaşım mezhebini saklayan bir yazar olduğu için başta yazmakta tereddüt ettim ama bize kendisi gibi yazarlar da lazım diye şimdilik affediyorum kendisini... Bir Gayri Sünni Mezhep olan Alevilik kadar yüce değildir! Alevilik gücünü Şiilikten alır! Neler yapabileceğimizi merak edenler Yemen'de katlettiğimiz milyonlarca Sünni'ye bakabilir! Emevi Camii'nde namaz kılmak isteyenlere Alevi yoldaş Beşar Esad'ın yaptıklarına da bakabilir! Sayın Kemal Kılıçdaroğlu milyonlarca Sünni sivili bombalayan Esad'la konuşalım diye boşuna mı dedi? Ama siz dinlemediniz çünkü faşistsiniz! E ee ne diyorduk? Bu işler böyle...
    2 -1 ... rubycon