bugün

erkek için inanılmaz zor bir durumdur. gay olan arkadaşıda bozmamak için kelimeler tane tane seçilerek söylenir genellike. öğrenci evine hergün kız atan arkadaşların bu tutumlarına sıcak bakmayan ev arkadaşına yaptıkları bir güzellik sonucu hoşlanmışta olabilir.* mayısın en sıcak gününde doğalgazı sonuna kadar açıp odaya gay ile sizi kitleyerek soyunmanızı sağlayabilirler ve gay sizden hoşlanabilir mesela. "abi kusura bakma hava sıcak o yüzden üzerimi çıkartyorum sakın yanlış anlama" diyerek üzerinizi çıkartırsanız sorun kalmaz. gay olan arkadaşın "bari oral yapayım" direktiflerine kanmayın gecenin ilerleyen saatleride anala dönebilir olay.*

- abi kız olsun tamam ama gay olmaz lütfen gelme üstme.
+ tamam kızda getiririm ama o bu geceki performansına bağlı.
- abi yok olmaz şuana kadar bu konulardan uzak durmaya çalıştım sen bana ne diyosun ya..
+ tamam kız getircem eğer kızı beceremezsen yan odaya geçcez beni becercen tamam mı?
- tamam tamam sen getirde ..

gibi muhabbetlere maruz kalabilirsiniz.

edit: yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için izah edeyim ben erkeğim lan gay benden hoşlanmış sittir git lan amuga gorum diyen de bendim. **
gayet normal durumdur, kadınlardan hoşlanması anormaldir (yani bir gay için )(sakıncalı entryler girmek * ). *
mantık olarak zaten gay olan kişi erkeklerden hoşlanır.
gay in yapay tabiatından ileri gelen durum. (bkz: yapay tabiat)
erkekten hoşlandığı için kendisine gaymaktadırlar zaten.
bir gay'in bir gay'den hoşlanması kadar normal bir durumdur.
En normal şeydir.
Zaten o yüzden gaydir. Te allam ya.
intihar sebebidir.
Bir cinsiyet olarak gay. Evet.
çok ilginç bir durumdur. lezbiyenden hoşlanması daha beklenen bir durumdur.
bunu mu demek istedin;"bir gay beni s*kecekti." Yoksa gayler erkeklerden hoşlanırlar.
gay olmayan erkekse imkansız aşktır.
Ooo recep neler dönmüş sözlüğü boşlayalı ya.
Şaşırtıcı bir durum olmamakla beraber, gay olmanın verdigi yetkiye dayanmış olabilir.
gerçekten çok gariptir.