1. 1.
  bir adet gay ile bir adet lezbiyenimizi alıyoruz. bunları oda sıcaklığı +25 derecede bekletiyoruz. sonra gözlemliyoruz gibi bir ilişki değildir tabi de bayağı bir farklı olacağı kesindir.
  erkeklerden nefret eden lezbiyenin gayden zarar gelmez düşüncesiyle du bakalım nolacak diye ilişki başlatmasıdır. nolacağı mı var. hala işlevleri yerindeyse bu mamullerimizin gayet güzel bir ilişki olacağına hiç şüphem yok. hatta ve hatta vardır lan böyle ilişkilerde, biz bilmiyoruz.
  1 -1 ... kolibalili
 2. 2.
  (bkz: sen bana kardeş de canım ben sana bacı).
  3 -1 ... kurremkarmerruk
 3. 3.
  ne kadar çok ilişki babında nitelendirebiliriz bu durumu şüpheli. iki zıt kutupların çekimleri gibidir bunlar. birbirlerinden çokta haberdar değillerdir. biri birinin koynunda biri diğerinin. ama gözden kaçmaz bir durum var ki; her ikiside bu durumdan memnundur. iyidir iyi. ***
  -1 ... sokaklambasi
 4. 4.
  (bkz: dostluk maçı)
  1 ... kuzgun
 5. 5.
  (bkz: strap on)
  1 ... ciyzis kirayzs
 6. 6.
  değişen bi şey yoktur. sadece roller değişir.
  ... yetkili birine benzeyen adam
 7. 7.
  Film yapılacak olsa gişe rekorları kıracağını düşündüğüm bir şeydir.. Nitekim hiç görmemişimdir. bir dakika yahu, nereden göreceğim
  ... likorlukahve
 8. 8.
  oturup birbirlerine bakarlar sadece. ikisin de midesi kalkar birbirlerine karşı. kısacası ateşle barut değillerdir.

  gay oğlan: senden daha güzelim. hııhh!

  lezbiyen bacı: şuna bak hele! 10 bin tane vajinam olsa birini elletmem bile.
  1 ... byherald
 9. 9.
  biraz konuşur ve düşünürlerse kafaları karışabilir. bu sebepten ne yapacaklarsa düşünmeden direk eyleme geçmeleri en makul olandır.
  ... berraksudakikirmizibalik