bugün

bu ne çıldırtan denge.

göçmen kuşlar habercisiydi bu sabah penceremin önünden geçerken gökyüzüne bata çıka süzülürken güneyli akrabalarının yanına ulaşmak için milyonlarca kanat çırparken.

arkadaşlarla takılıp bi kaç şey içip evimin yolunu tutup, o güzelller güzeli anyuşka için bende milyonlarca kanat çırpacaktım ki bu sabah erken çaldı kapımı güzel anna tatlı anna.

"bir yere kadar es geçtim seni ama bu kez es geçmeyip gammazladım seni arsiz." dedi.

ss ordularının moskova yakınlarına geldiğinde stalin'in yüzü gibi kıpkırmız oldu gül cemalim bu sözleri duyunca. ah sen bir şarkı gibi kızdın nasıl oldu da böyle bir yetki aldın azizem. isteğin bi entry olsaydı benden hiç çekinmeden silerdim bu hesabı anyuşkam.

evet teslim etmiştim ona zayıf bir yanımı, ikimizde pamuk şekeri yiyorduk konuşurken.
şekeri bitirdik, ikimizin de çubukları kaldı ellerinde, gözleri kısıldı bir anda, hemen toparlanmaya başladı ve o günün anısına, elimdeki çubuğu alıp, alelacele çekip gitti.
bu sabah öğrendim; elimden aldığı ve elindeki çubukla beni çarmıha gerdiğini.

ah içimdeki sovyetlerin o eski yalnızlığı... bu şarkı gibi sevmiştim seni anna ivanovnam.için sızlasın şimdi.
https://www.youtube.com/w...=2&list=RD_KbT-iA5768
(bkz: yak sigaraları yak yak)
güncel Önemli Başlıklar