1. 1.
  bu klipte vermiş olduğu mesaj nedir anlamak mümkün değil.

  sanat camiası dikkat çekmek için, akla hayale gelmeyen şaklabanlıklar yapıyor. vatandaş bunları görüp kendi kendine bir anlam çıkarmaya çalışması enteresan. üstüne you tube de en çok tıklananlar arasına girmiş,
  3 ... dedektif
 2. 2.
  o şarkının altında bir yorum vardı ki sormayın adam evrenin sırrını çözmüş. yorum şöyle " 40 yıllık türkçe öğretmeniyim sevişelim mi lafını bu kadar dolandırıp söyleyen adam ilk defa gördüm" gibi bir şeydi.
  4 -1 ... takiaceae
 3. 3.
  klipteki tek göz vb semboller sanatçının illuminatiyle bi alakası olduğuyla değil, çoğu türk klibinin yurtdışındaki klipleri özenmesiyle alakalıdır. hadise, atiye gibi yurtdışı çakması bir çok ünlü de bu tür semboller kullanmaktadır. yurtdışını özenip bir kaç sembol koymasını illuminatiyle ilişkilendiremeyiz.
  1 -1 ... acuka
 4. 4.
  (bkz: her gördüğü üçgene illimunati diyen insan)
  ... herasmus
 5. 5.
  illuminatinin hiçbir şeye yaramadığını sonucunu halen anlamayan suserların sorunudur. bir nevi hurafe ya. giderler her filmden bak şurada şöyle illuminati var. bak şurada sex yazıyor falan diye 40 saat ararlar. he gülüm. yazsa ne olacak, çok mu etkilendin. gir sabetayist falan ol. illuminati yolundan gidenleri tespit et, dernek kur bunun için savaş, hayatını bu yola ada. haydi, yiğit savaşçı bu yol senindir!
  1 ... dolaysiztumlec
 6. 6.
  Gayet net mesaj veriyor bence sabaha kadar çift kale maç yapalım ama goller sayılmasın diyor.
  1 ... huzursuz adam
 7. 7.
  vay be daha yeni farkettim.
  -1 ... nick koymayi unuttum
 8. 8.
  muyap tamamen ofsayt bir kurum zaten. ne beklersin?
  ... atabaka
 9. 9.
  Vay beee zamaninda 24 m izlenme rekordu. Sonra sikiklesti youtube.
  -1 ... ben hepiniz siz tek