Advertisement

 1. 1.
  akbank ve ihtiyaç haritasının yardıma muhtaç çocuklarımızın eğitim masraflarını karşılamak amacıyla birlikte başlattıkları proje. Siteye girip gülen bir fotoğrafınızı koyarak 70 kuruş katkıda bulunabilir ve bunu #birgülüşün70 hashtagiyle paylaşarak başkalarının da bu projeyi öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

  Ahan da link: http://www.birgulusun70.com

  --spoiler--
  Başla butonuna basarak gülümseyin.
  Biz de sizin adınıza; ihtiyaç Haritası’yla elele verelim, 30 Ocak 2018’de bekleyen eğitim ihtiyaçlarını karşılayalım.
  70. kuruluş yıl dönümümüzde, her biri 70 kuruş değerinde bir milyon gülücük toplamayı hedefliyoruz.
  Vereceğiniz destekle,
  hep gülümseyen bir gelecek dileğiyle...
  --spoiler--

  --spoiler--
  Bu projeye katılan kullanıcılar, katılım ile aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılacaklardır.

  Projeye katılmak için katılımcının http://www.birgulusun70.com web sitesinde kamerasını açarak gülümseyen bir fotoğrafını çekmesi veya gülümseyen bir fotoğrafını yüklemesi ya da Facebook hesabında bulunan kendisine ait gülümseyen bir fotoğrafını yüklemesi gerekmektedir.

  Proje kapsamında ihtiyaç Haritası platformu üzerinde, 30 Ocak 2018 tarihinde açık olarak bulunan; öğretmenler tarafından sisteme girilen ve eğitim amacı taşıyan kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarından, sisteme giriliş tarihine göre proje ortakları tarafından belirlenen ve destek tutarı limiti içerisinde kalan ihtiyaçlar karşılanacaktır. Projeye katılım ücretsizdir, katılım sonucunda her bir gülücük 70 kuruş değerinde destek olarak kabul edilecek olup proje, 1 milyon gülücüğe ulaşılan tarihte sona erecektir. Katılım 1 adet ile sınırlandırılmıştır. Katılım adedi kontrolü internet tarayıcısı üzerinden kullanım bazlı kontrol edilmektedir. Akbank birden fazla yapılan katılımları geçerli saymama hakkına sahiptir. ihtiyaçların karşılanması http://www.ihtiyacharitasi.org platformunun koşulları çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

  Katılımcılar projeye bir internet tarayıcısı üzerinden yalnızca bir kere katılım sağlayabilecektir. Katılım sayısı, internet tarayıcısı üzerinde kullanım bazlı tespit edilmektedir. internet tarayıcısı kullanımı tespiti için çerezler kullanılmakta olup projeye katılım ile Çerez Politikası kabul edilmiş olacaktır. Fotoğraflar projeye katılım amacı dışında herhangi bir amaç için kullanılmayacak olup, yükleyen kullanıcının kendi isteğine bağlı olarak paylaşım imkanı sunmaktadır. Sitenin kullanılmaya başlanması ve projeye katılımla birlikte Kişisel Verilerin Korunması politikası kabul edilmiş olacaktır.

  Projeye katılım amacıyla gönderilen fotoğraflar gülümseme analizi için Akbank ve Akbank’ın bu projede geliştirici olarak çalıştığı 3. parti iş ortakları ile paylaşılacaktır. Katılımcı projeye katılım ile bu hususa peşinen muvafakat etmiştir. Üçüncü kişilere ait fotoğrafların izinleri olmaksızın yüklenmesi nedeniyle doğacak tüm sorumluluk fotoğrafı yükleyen katılımcıya ait olup Akbank’ın bu konuda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Bu projeye katılım amacı ile gönderilen fotoğraflar mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dahil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde gerek ilgili kişilere gerekse Akbank’a karşı tüm sorumluluk katılım sahibine aittir.
  --spoiler--
  ... ekonomi sevmeyen iktisatci
 2. 2.
  Akbank'a ait bir proje. 50 bin cocuga egitim malzemeleri bagislamislar. Tebrikler akbank! Su an aktif bir banka hesabim yok ancak actiracagim zaman akbank'i tercih edecegim.
  1 ... para bellumtr