bugün

An itibari ile bazı fenerbahçelilerin yaşadığı his.

Edit: (#18974995)
(bkz: 404 not found)
salaklıktır. fenerbahçe'li olduğunu iddia ederler. allah bilir kadıköy doğumlu da değildirler.
hamit in golden sonra türk bayrağını öpmesiyle artık takım kalmamış orada türkiye ayağa kalkmıştır. tribünlerde gs li taraftarlar ise gs tezahuratları yerine türkiye diye bağırmaktadır.
an itibariyle maçın birinci yarısı için düşüncelerimdir. Ikinci yarıyı batırmayın en azından turu alın olum.
an itibari ile benimde içinde olduğum durumdur.
ezeli rakibimizde olsalar avrupa başka kardeşim. bugün sari-kirmiziyiz.
bu arkadaşlarımız yavşak ve vatan haini değildirler. o almanların kara kafalar, pis türkler diye aşağıladığı türklerin hislerini bilirler, tepkilerini de kardeşçe gösterirler, kısaca kendi ülkesinin takımını desteklerler her insan evladı gibi. kardeşimizdirler.
bizde uefa da fenerle gurur duyuyoruz duymayan lütfen bsg.
Sahip oldukları bu zihniyetten dolayı kendilerini kutladığımız fenerbahÇeli kardeşlerimizdir.
(bkz: bazı fenerbahçeliler)
bu ülkenin çocuklarıdır.
helal denen fenerlidir. türk gibi türktür.
olması gerekendir.. galatasaray'ı tebrik ediyor ve oradaki türkleri sevindirdiği için teşekkürü borç biliyorum.. yakışır...
helal olsun lan dedik hepimiz.
Orada almanların hor gördüğü kardeşlerimiz için olması gerekendir. Haydi galatasaray haydi türkiye!
bir fenerbahçeli olarak benim de duyduğum gururdur. avrupa kupalarında türk takımlarının rakiplerini tutmak gerizekalı ergenlerin işidir.
Illede gurbetci olmayi gerektirmez, akil balig olanlar gurur duyar.
mantıklı olandır. ülke puanı artar.

yürekten olandır. onlar da bayrak arması takar.
* *
sevilla'da 2-0'dan nasıl maçı 3-2'ye getirip son sekize kalarak tarih yazdıysak hem de o kadar umutsuz bir ruh halindeyken, şu anda da gs taraftarları aynı duyguları yaşıyor kendi adlarına. maçın başında nötrdüm iki takıma da karşı ama gurbetçiler türkiye diye inletince stadı gaza geldim. bu arada gs ve fb bu hafta çeyrek finale kalırlarsa seneye şampiyonlar ligine iki takım direkt katılıyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum.
olması gerekendir ama içten içe üzülen bir çok fenerli olduğuna da adım gibi eminim. ne yazık ki millet olarak rekabet ve dostluk dengesini bir türlü kuramadık.
Fenerli galatasaraylı meselesi değil bu. Tribünlerde dalgalanan o türk bayrağını görüp de gözü dolmayan, gurur duymayan bir türk varsa ölsün amk.
türkiye'yi temsil etmelerinden dolayı gurur elbet duyulur. Galatasaray taraftarı bunu hakediyor mu bilinmez ama fenerbahçe yense sevineceğim kadar sevinmesem de hoşuma gitti benim de bir fenerbahçeli olarak.
bir beşiktaşlı olarak Galatasaray dünyayı temsilen uzaylılarla maç yapsa ben yine desteklemem, destekleyemem.
yapmacıktan gururdur o. ya da sen fenerli değilsindir. yapmacık ibneler sizi. sonuna kadar fenerbahçe sonuna kadar schalke ulan.