bugün

chp'nin kalesi kadıköy'de bir chp'linin yapmadığına adım gibi emin olduğum vahim durum.

meseleyi bu şekilde düşüneceksek diğer partilerin kol gezdiği şehirlerde tecavüzler, çocuk istismarları, hırsızlıklar, gaspların .mına koyuluyor. onları da yazsanıza. ya arkadaş böyle adam gibi bir konu açıyorsunuz, bilgilendirme amaçlı. içeriğe bakıyorsun bir yerlere bok atma çabası. nesiniz arkadaş siz?
akp'li annesi genelev sakinin birinin chp'yi kötülemek için yaptığı cinayettir.

yıllardır gayrimüslim vatandaşların huzur içinde yaşadığı chp'li belediyelerde chp'lilerin yapmayacağı şeydir.
Ermeni olduğu için boğazının kesildiğine dair tek metin olmayan haber.
Bir hırsız girse evinize, uyruğunuza bakmayacaktır sakın ola adama aman ben türk'üm demeyin bir sonuca varamazsınız.
Ulan çıkın evinizden bi hayatı koklayın ameka, bu nasıl bir zihniyettir.
ülke de yaşanan suçların %47' sini akp' ye bağlamakta normaldir o zaman.
ne de olsa adamların oy oranı o.
neden ermeni olduğu özellikle vurgulandığı anlaşılamayan haber. Ermeniler öldürülemez mi? Ermenilerin başına kötü bir olay gelmez mi? Ermeniler ölümsüz müdür? bu üçünü istiyorum...

bu sosyalistler zamanında şöyle bir başlık açmış ancak sonra feci göt olmuşlardı.

(bkz: samatya da faşizm kol geziyor)

samatya da ermeniler öldürülmüştü geçen yıl. Ve yurdum keko sosyalistleri hemen "foşizm" diye anırmaya başladı. Öldüren ermeni çıkınca olay kapandı tabi bu kekolar için.

(bkz: murad nadiryan)
11 ocak 2013 tarihine ait haberi, birde chp nin kalesi kadıköyde gerçekleşmiştir diye yazan beynini lan...

olm siz ne iş siniz amk ?

insanları çıldırtmak için mi varsınız ?

sizi kim besliyor ?

bu memlekette huzur bırakmadı sizin gibi beyinsizler.

bi bitmediniz amk bi bitmediniz...

sizin sizniyetinizi sikeyim lan...! bu mübarek gecede adamı illa günaha sokuyorsunuz.