bugün

Güpegündüz Arabasının farlarını yakıp da farkında olmadan bu şekilde yüzlerce km yol gitmesine, günlük güneşlik havada silecekleri çalıştırmasına kadar uzanır, kafasında tek bir trafik vardır.
bir kadının sahip olabileceği en büyük lütuftur...
eline verdiği değerden anlaşılandır.
erkeğin sevgisinin temeli tutkudur. arzulamadigi yada arzulamayacagi hiçbir kadını çok sevemez erkek.
çok sevdiği kadından yediği bir darbe belki bir daha hiç sevememesine yol açabilir.
ileriyi düşünmeye başlamasıdır. hayallerini birden fazla kişiyi düşünerek kurması, planları öyle yapmasıdır.
rastlanılmamıştır.
the edit: ne var olm ala ala rastlamadım dedim sevmiyorsunuz mu dedim de eksiliyorsunuz!
(bkz: öyle bi şey yok).
henüz bana denk gelememiş erkektir.
sevdiği kızın çokça vermesine kadar sürer!
sonucunda boğaz köprüsünden bile atlayabileceği duruma düşürür. ama atlatınca da bir daha kolay sevemeyebilir. çapkınlığı dener ama ona göre değildir. ne yapasıdır? işte o zaman dışardan bir şarkı çalar artık sevmeyeceğim. ta ki onu seven bir kadın bulana kadar. onun neler çektiğini çok iyi bildiğinden tüm sevgisini ona verir. kızımı bırak sana xxx lira vereyim, töre, sen koskoca fabrikatörün kızısın bense sadece şöförüyüm, göremiyorum kör oldum... gibi şeyler araya girmezse mutlu sona ulaşılır.
genelde terkedilmesiyle sonuçlanır.
pis terk edilir.
gereksiz yere salak salak iltifat etmesiyle kendini gösterir. sonra aşırı kıskanmaya başlar hatunu. olmadık yerlerde olmadık kişilerden kıskanır. sonra hatunu çok sahiplenir, çok sevdiği için hatunun hayatının tamamı ona ait sanır, halbuki beraber aynı banyoya bile girememektedir. sonrasında da kız bunu terk eder, böyle bir baskıya ve zulme erkek kadar sevmeyen bir kız elbette ki dayanamaz.

sonra vay efendim, ben çok sevdim, sen gittin. sevdin de amk, bi sikmediğin kaldı, onu napıcaz?
eğer terkedildiyse içip dağıtması anlamına gelir.
farkında olmadan çok da yıpranması demektir. Zaman zaman çakmak bile çakamayacak kadar bileksizleşir.
ebesinin örekesini görmesidir.
zordur ancak kalıcıdır. getirisi olduğu kadar götürüsü de olur her iki taraf için de sakıncalıdır.
erkek her zaman gerektiği kadar sever.
ebe örekesi görebilir ama gözü gibi bakar kıza bir kazık yerse canı çok acır ama öğrenir.
bir kadının çok sevmesi kadar değildir geçiniz efendim .
Çok kötü durumdur eğer siz sevmiyorsanız.
çok güzel bir şeydir.
romanlarda çok sık olur.
bir kulunu çok sevdim cümlesiyle başlayan uçmuş kafanın yönlerdirmesiyle hareket etmesine sebep olur.
güncel Önemli Başlıklar