bugün

bir de öfkeli olduğunda dünyanın en yetenekli maestro şefidir. Kuvvetli bir ses tonuna sahip olmayı hiçbir şeye değişmem. Ahizeleri sikebiliyorum çok şükür!
erkeğin karizma seviyesini belirleyen unsurdur.
etkileyici olan türler vardır birde etkileyici olabilmek için kendini kasanlar daha itici oluyorsunuz efendim zorlamayın.
(bkz: sungun babacan)
ince olduğunda konuşma daha iyi dedittirebilir.
Karızmatık olmalıdır, yavas yavas konusmaladır kı ton ıyıce guzel olsun anlasılsın. Benımkı de hos bır ses tonudur neden soyledım bılmıyorum bunu.
eğer hoşsa tipsiz biri bile olsa o erkeğe çekicilik ve karizma katar.
selçuk yöndem
sabahları tahrik edici olduğu söylenir.

+ hede sabahları sesin çok tahrik edici oluyor
- yok ya inanmam
+ valla ya çok tahrik ediyorsun, bir de uykudan uyandıktan sonra
- iyi o zaman akşam yatayım gecenin köründe kalkayayım sesimi vereyim sana.

not: sırf hatun kişiler istediği için geceleri, uyuyup alarm kurup tekrar uyanılmıştır hatun kişine ses tahrik edici gelsin diye.
bu ne lan.

edit: imla. ah bu kızlar ahh.
(bkz: adnan polat)

(bkz: murat kazanasmaz)
iyiyse her türlü gideri vardır. bakın her türlü diyorum, elim ayağım titredi o kadar olur yani.*
düşünün adam çok yakışıklı. ama sesi kadın sesinden hallice. adam tpisiz, ama diksiyon enfes, ses enfes. karizması yeter. kuponumu çirkin ama sesi güzel erkeğe oynarım.
kadınınkinden kalın olsa yeterlidir amaç dert anlatmak nasılsa.
eğer Orson Welles gibi bir abimizin ses tonuysa açamayacağı kapı yoktur. bu sesi de yazı olarak konuşmuyor kükrüyor diye ifade edebiliriz sanırım. şaka da değil o kadar derin ve babacan bir ses tonuna sahipti ki konuşmak eylemi orson welles için basit kaçardı herhalde.. *
gece 12 den sonra yalvarma moduna giren ses tonudur.
özellikle ilk kez duyduğunuzda o erkek ya sizi gerçekten etkisi altına alır ses tonuyla ya da ıyyyğğ dedirtir bir anda uzaklaşmak istetebilir... Fazlaca mühimdir efenim bir kadın için...
Bir erkeğin ses tonu kadını tahrik ediyorsa tip bir sonraki plana düşer. Ses tonuyla iç güdülerini ayaklandırıyorsa hiç düşünmeden sevişirim.

(bkz: Ses tonuyla seviştim)
ne söylediğimizi umursamadan, "ses tonumuzla sevişenleri"de gördü ya bu gözler, daha ne olsun sözlük.
https://www.youtube.com/watch?v=RkHIUcHoEoM bu arkadaşın ses tonu insanın içini gıdıklatmaktadır.Efenim ses, bir tablodaki renk gibidir.Sadece kadınlar değil erkeklerde aynı şekilde hoşlanmaktadır.
kızların sikinde olmayacak tondur. paranın tonuna göre değişebilir olaylar.
güncel Önemli Başlıklar