bugün

Kızın sigara içtiğini öğrenmesi

Direk soğudu benden uşak ya.

Oysaki kendi de içiyor.

Lanet olsun dostum.
Lakayt davranışları, laubali sözleri, tutarsızlık, ciddiyetsizlik, bayağı olma gibi nedenlerdir. Çok değer verdiğiniz kişi ise bu, canınız yanabilir.
Düzenli sigara içmesi.

Kendimde içmiyorum o yüzden yüzsüzlük yapmıyorum.
geç yazması.
bir erkek kızdan soğur mu ya. kim kaybetmiş biz bulalım.
ulaşamayacağını anlaması.
Sürekli hesap kitlemesidir. 10 kez dışarı çıkıyorsun birinde bile tekkif dahi etmiyorsa sıkıntı. Tamam ödemesin ama en azından bir kere teklif etsin yeterli.
Nelerle ilgilenip nelere değer verdiğine bakarım nasıl birisi olduğu orda gizli.
Ulan bi video atmış instaya. Arkada “Aman Adanalım “ şarkısı çalıyo . Ben izlerken utandım . Kızı görsem selam vermem artık
Gösteriş ve ilgi meraklısı olması. Yaptığı her şeyi sosyal medyaya atması. Ulan kime ne senin bindiğin arabadan yediğin yemekten içtiğin kahveden.

Bu sadece iki sebep. iğrençsiniz.
Baska yeni bir erkek.
buluşmalarda genellikle hesabı erkek öder ama her buluşmada hesabı erkeğe ödetip üstüne de yine ödetmeye devam etmek erkeği sizden soğutur. bazen arada bir de olsa sen yemeği ısmarladın tatlılar da benden olsun demek, hic beklemediği bir anda bak sinemeya 2 bilet aldım hadi sinemaya gidiyoruz demek erkeğin sizden soğumasını engelleyecek üstelik de size daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.
(bkz: trt2 gibi kadın)
eğer düşerse ve bu düşüşü sempatik bir şekilde kotaramazda ''pfff rezil oldum'' tribine girerse ve ben bunu yüzünden okursam, adriana lima olsa bitti o kız. her şeyiyle bitti.
(bkz: yalan)
Öncelikle hayırlı forumlar.

-beni mutlu et demesi(hediye al bana, para ver diyemiyorum da bir şekilde harca benim için)
-evlilik sürecinde anası ile bir olup sizi yolunacak kaz olarak görmesi(babası 28 senedir 5 liralık kolye dahi almamışken sizden beşi bir yerde vs vs istemeleri)
-sigara içmesi(tamam iç de sakız kullan )
-espriden anlamaması
-giyim yeme ve yaşam tarzını instagrama göre şekillendirmesi
-oturunca katlanan göbeği
-piremses muamelesi görmeyi beklemesi
Diğer sebeplerin yanında bence aklında başka birisi olduğu için olabilir, geçmişte olanları düşünüp başkasıyla birlikte bunları yaşayamayacağı için soğuyabilir.
Sosyal medya.

Sosyal medyada cirit atan kızla ben ömür falan geçirmem.

Yapacak çok daha güzel şeyler var.
Dürüst olmaması.

Kimse kimseyi kandirma mecburiyetinde değil.
Kızın aşırı anaç olması.
Erkeğin homoseksüel olmaya karar vermesi. ..
yalanlardır. kadınların yarısından fazlası nedense hiç ihtiyaçları olmadığı durumlarda bile yalan söyleme ihtiyacı hissediyorlar. erkek anlayamaz zannediyorlar belki onlara sempatik geliyor böylesi ancak o ufak ufak başlayan yalanlar ileride aldatmaya kadar gidiyor. aldatmadan kastım illa fiziksel aldatma değil yetinememe durumuna doğru gidiyor başka arayışlara giriyorlar. nasıl olsa her söylediğime inanıyor kafasına girince erkekte farkında tabi her şeyin o soğuma denilen şey bir anda oluyor. sonra kızçeler toplanınca gözyaşları eşliğinde "ama ben bir şey yapmamıştım ki" şeklinde veryansınlar yaşanıyor..

yalanın ufağı büyüğü olmaz. erkek - kadın fark etmeksizin ilişkilerde yalana yer olmamalı. neyse o olsun zaten karşındaki kütükten yapılmamış ise anlar seni doğruyu söylersen.
kızın fantazisine katılıp soğuk hava deposunda sevişmeye soyunması.
Sürekli gereksiz tartışma başlatma, trip atma, bağırma, dedikodu yapması, küfür etmesi( bazıları itici buluyor).
(bkz: bir kızın erkekten soğuma sebepleri)

Buraya uçun kızlar.