bugün

Güneş almayan veya kapalı mekanlarda damla camlı rayban güneş gözlükleri ile oturmaları, saçlarını yukarı dikmeleri, araba anahtarını sigara paketini zippo çakmağı üst üste muntazam biçimde dizmeleri, bilekte biten pantolonlarından kılların fışkırması...

iğrenç mahluklar sizi. Sonra kızlara laf ederler kezban diye. Dönün de kekoluğunuza yanın.
valla ister kızın ister övün, bana göre tesbihtir.

şu yaşıma kadar tesbih sallayıp da efendi olan bir tane eril birey görmedim. hepsi mi barzo olur arkadaş. ha bir de utanmadan elinde tesbih ayağında babet çorabıyla cuma namazını kıldıktan sonra etrafındakilere delikanlılık dersi verir bu tipler.
Kapalı mekanda gözlük takmanın bir kriter olmadığı yollardır.

Gözlük bir aksesuardır. ben gece bile takıyorum amk.

Tşk.
şimdi otururken usulca tesbih çeken insanları da yukarıda belirtilen tiplemeyle karıştırmayalım rica ediyorum.

hani bizdeki amaç elimizde meşgale olsun, ders verdiğimiz fln yok...*
Keko olmaktan başka hiçbir etki bir erkeğin tesbihle dolaşmasına sebep olamaz.
ufacık bile olsa acaba beni tanıdılar mı diye merak edip başlığa tıkladıysanız kuvvetle muhtemelen evet o keko sizsiniz..
O size anlatır.
Güzel bi tesbihim var ama kaybolmasın diye 2 yıl önce bi montumun cebine koymuştum. 2 yıldır orda, ara sıra o montu giydiğimde nadiren elime alır oynarım bir kaç dakika sonra yerine koyarım. Buna rağmen hiç bir zaman adidas haşurtmanım olmadı. Sizsiniz keko amına koyduklarım. Evet. Teşekkürler.