bugün

allahım çıldıracağım saati gözlüğü diyen madde tapıcıları var. şekle şemale önem veren erkek uçar ellerinden kızcağızım ,uçar. yaşlarınız kaç 17- 18 mi ? saatiyle , gömleğiyle mi bir ömür geçireceksin. 10 sene sonra göbeği salacak, atletle "çay koy " diyecek o adam sana .nerede kaldı güvenin kazanılması ,sadakat gibi maddi olmayan özellikler.sözde erkeklerin kalitesi ölçülüyor ama entrylerde kızların kalitesizliği ortaya çıkıyor.

erkeğin kalitesinin ölçüldüğü başlık.
Götü.

Top gibi ve çıkıksa futbolcudur.
Kocamansa sonradan görmedir.

Daha başka bilmiyorum. Bunlar yeter.
Davranislari ve sozlerinin birbiriyle ortusmesidir.
Temiz giyinmesi, doğru parfüm kullanması, dişleri ve kulaklarının temizliği. Ve tabiki gülüşü
Sinirlendiğinde ne kadar çirkinleşebileceği
Para lafı yapması
Fazla küfür etmesi
Sadakati.
tavırlarıdır.
zamanlaması iyi olan erkek. doğru zamanda doğru davranış ve doğru ifade onu öne çıkarır. derinlemesine analizde yapabiliyor ve giyimine kuşamına önem veriyorsa okeydir.
Sözünün eri olması, sevdiği kadını asla üzmemesi, mesleğinde iyi olması, sanatsal ilgisi, kibarlığı, aile büyüklerine davranışları, genel kültür bilgisi.
Kızlara öküz gibi bakmaması olabilir. Mesela ben sokakta alımlı güzel bir kadın gördüm mü hemen etraftaki erkekleri dikizlerim. Acaba bakacaklar mı? Kimi direk popoya sabitlenir, kimi baştan aşağı süzer kimi ise görmezden gelir. Iste o görmezden gelen kalitelidir bana göre. Daha doğrusu kaliteli gösteren bir özelliğe sahiptir.
Konusma tarzı.beyni.
yıkanınca çekmiyorsa o erkek kalitelidir tartışmaya gerek yok.
saati, konuşma tarzı, bakışları.
sevgilisini, erkek kankasiyla birlikte bara gonderebilmesi. ve ondan sonra evde godos godos film izleyebilmesi.
Egitim seviyesidir. Gerisi subjektif detaylardir.
masanın üstüne bıraktığı bilumum audi, porsche, mercedes, bmw anahtarı. şimdinin kızları için kalite göstergesi budur.
karşı cins olarak gözlemlediğim şey varsa o da bakışlardır. bir erkek bakışlarıyla belli eder ne olduğunu.
Tok karın sesidir. Kendi tok ise hanımını ve çocuğunu doyurabilir, ya da doyurmuştur.
iyiler çanakkale de şehit oldu, geriye bizim gibiler kaldı.
Giyinişi, bakımlı olması, pis kokmaması ve güzel ses tonu.
Kızların sikindirik değer yargılarının belirlediği ''detaylardır''. Bir şeyin kalitesini maddi değeriyle ölçen bir cinsin bu tür yargılarda bulunması son derece tehlikeli bir durumdur.
dürüstlüğü ve mertliğidir.
duruşu ve davranışlarıdır. bir de takıldığı arkadaşlar.
işler istemediği şekilde gittiğinde sert kırıcı mı yoksa onu kazanmak için ciddi sabır içinde beklemeye devam mı ediyor.
kavga anında yada tartışılırken terbiyeyi düşürebileceği en varoş seviye hatta seviyeyi düşürmesi dahi aşağılık bir durum. Kumaşının aslı belli olacaktır. Doğru söyleyememesi alabildiğine korkakçadır ve bir o kadar da itici. Anlatılanı üç beş kalemde bile anlayamaması
( gerizekalılık olarak kısaltılabilir). Kolayca kalp kırabilmesi. Cömert davranmaktan imtina etmesi. Emo gibi konuşması özellikle ağdalı ağdalı yaaa beee gibi saçmalıkları türetmesi. bütün bunlardan önemlisi saygısız olması.
Tartismada kullandigi sozcukler ve tavirlari.