bugün

kesinlikle 30 - 35 arasıdır. bir erkeğin en verimli yaşlarıdır. tüm çocukça istekler ve bakış açıları geride kalmış hayata daha ciddi, daha oturaklı baktığı zamanlardır. ayrıca üretkenlik ve ayaklarının yere basması anlamında en gelişkin zamanlarıdır.

arada bir ayılık yaparlar ama 30 öncesinde olduğu kadar önemsenecek ölçüde ayılıklar değildir bunlar. ufak tefek.
Bir erkeğin en güzel yaşı parayı sindirdiği yaştır. O da adamına göre değişir.
26-32 dir bence rahatlıkta sınır tanımayan yaştır.
28 miş uzmanlar diyorlar.
kurulandiginda kaç gösterdiği önemlidir.
kesinlikle otuz üstü değil yirmi yedi altı değil. artık sen kaÇsan.
30'dur. muhtemelen üniversite bitmiş, iş bulunmuş (işletme, iktisat mezunu değilse), bir miktar para kazanılmış ve uzun süreli bi ilişkinin evlilik evresine girilmiştir. bekarlığın son ayları yaşanır ve çoluk çocuğa karışılır. hayat mükemmel ilerler taa ki evlat ergenliğe girene kadar. mesafe çok iyi korunmalıdır. yeri geldiğinde kankadan daha yakın arkadaş, yeri geldiğinde bakışıyla altına sıçırttırılmalıdır. *
24-28 yaş arası.
Gözyaşı.tamam lan vurmayın.
yüklü parayı bulduğu yaşıdır.100 yaşında gelse 17 sindeki züğürtlükten iyidir.toplumun genel görüşü olduğuna inandığım için bu şekilde tanımladım, kapitalizmin iliklerine işlemeye başladığı bu ülke insanında başka tespitte bulunamadım.
Ne güzel şeysin sen hep yaşın 19.
En güzel yaş en mutlu olduğu yaştır.
kimi çocukken mutlu olduğu günleri özler o yaşlarını en güzel yaşı diye anar.
kimi hayatına anlam katan insanını tanıdığı yaşı en güzel yaşı diye anar, kimisi bebeğini eline aldığı yaşını, kimisi de torununu..
30 diyen uzmanla yattım 23'te anlaştık.
8-15 yaş arasıdır kesinlikle. En muzur, en eğlenceli yıllar o yaş aralığında yaşanır. Ve tüm hayat boyunca anılır ama geri gelmez hiç bir zaman.
bu yıl 27'dir. seneye 28.
bir erkeğin her açıdan en verimli olduğu yaş 30'dur efendim. *
ne güzel şeysin sen hep yaşın "19" diye şarkısı bile var.
Benim yaşım galiba bu.
30 ve üzeri yaşlar 50 bazı şanslılar ise 60 a kadar muhafaza ediyorlar bunu.
hollywood erkeklerini baz alacak olursak 35-50 yaş aralığı. türk erkekleri için 32 felan.
3'tür. sonra sapıtıyoruz.
6-20 aylık arası. çok şeker oluyoruz.
25,30 yas arasıdır.hayatını yoluna koymus ne yapacagını bıldıgı karakterının oturdugu yaslardır.
19. Net.
20-25 yaşları.