bugün

Saf ve iyi niyetli tertemiz yetiştirilmiş bir kızdır, günümüzde erkekler aşktan ilk dayaklarını 17-18-19 yaşlarında yiyorlar, daha sonra akıllanıyoruz.

içimizde bir ilişkiye başlarken yarın öbür gün ayrılacağız zaten bas geç, kullanabildiğin kadar kullan, etinden, sütünden, götünden faydalan bunları yaparken kıza kendini kullandırtma, pahalı hediyeler alma, gereksiz romantik yemeklere çıkarma, fedakarlık hiç yapma diye kendimize telkin ediyoruz, neden mi çünkü kızlar kendilerine köpek muamelesi yapılmasından hoşnut oluyor, değersiz hissettikçe, karşılarındaki erkeğe ulaşamadıkça o erkeği taparcasına seviyorlar.

Gözler dayak yediği, aldatıldığı halde sevgilisine köle olan kızları gördü.

Bu hanımlar bu muameleden hoşnutsa benim saf erkek kardeşlerim neden bunlardan birine değer versin, günümüzdeki kızların içi şeytanlaşmış. Sevgiliyi yanlarında çanta, süs eşyası, diğer kızlara üstünlük kurulabilecek bir şey olarak görüyor; o erkek tarafından kalbi kırıldığında o erkeği düşünüp ağlayan serdar ortaç ve pop kültür bağımlısı bir yaratık için ben neden emek vereyim?
Bir erkek olaraktan diyorum ki, o evli nişanlı yapmaz dediğiniz kocalar birer birer götürüyor dışarda. Bu kepazeler hiç bir şey olmamış gibi de gelir oturur karşınızda.

Ve ben bunları her görüşümde midem bulanıyor.uzerlerine kusmak istiyorum.
Olur ama belli etmez bence..
Ergendir. Henüz erkeklerin anlık aşık olmuş gibi davranıp zora gelince hiç sevmemiş gibi davranmalarını görüp hayal kırıklığı yaşamamıştır.

Ben şeyi merak ediyorum ama evlenirken hangi kafada oluyorlar. Tesadüf duygu besledikleri bir ana mı denk geliyor. Yoksa sorumluluk duygusunun verdiği bir baskı mı oluyor. Harbi erkeklerde duygu diye bir şey var mı?

instagramda her önünüze gelene mesaj atıp hangisi cevap verirse ona aşık gibi davranmak hobi mi yoksa alışkanlık mı?

Ben niye bu kadar doldum ki. Ne suçu var bu insanların. Devir benim devrim değil ondan herhalde. Tahammülsüz olmuşum iyice.
Umuduna kurban olduğumunun kızıdır. Yanlış düşündüğünü ispat edecek bir bey ile mutlaka tanışacak ve ağzının payını alacaktır. Gerçekten sevgi konusunda çok leş insanlarsınız.
Patronuna yeni aşık ise girmis kız dizisi izlemiştir.
erkeklerin salaklığını anlayamamış, daha pişmemiş kızdır.

anlar yakında.
Insanlar birbirlerinin ruhlarina dokunamadiklarinda mazeretler uretip yargilarlar.

Erkekler cocuk kalplidir. Iclerinden geldigi gibi davranmak isteseler de cogu zaman uzerlerinde olusan baskiyla tedirgin olurlar, bu da onlarin oyundan cabuk sikilmasina sebep olup belki de olmadiklari gibi davranmaya iter.

Bir anda ofkelenir, bir anda sever, bir anda libidosu yukselelbilir. Kadinlarda ki kontrol manyakligi dumduz yasayan bir erkek icin zordur.

Bir erkek sevebilecegi kadin buldugunda, onun kulkedisi mi prenses mi oldugunu umursamaZ ama kadin bir erkegi severken her sekilde degerlendirebilir.
Aşık erkek ne amk? Midem bulandı.
O kadar doğru ki... Bir erkeğin aşık olması imkansızdır aksini hissettiren erkek çiftleşme ihtiyacı için muhtemelen her yolu denediği için aşık sandığınız erkektir.
yanlış düşünen kızdır.

erkek aşık olmaz. sever ve sayar.
şu hayatta aşk denen şeyi ölene dek iliklerime kadar yaşamaktan başka büyük bir beklentim yok. eğer öyle bir şey yoksa ya da bana uğramayacaksa dünyadaki her şey boş ve anlamsız kalacak. şimdi ortada benim gibi bir örnek varken bir erkeğin aşık olamayacağını düşünen homo sapiensler bir daha düşünsün.
Yazık biri yine üzülmüş ve yaptığı birkaç hatalı ilişkiden sonra bütün erkeklerin böyle olduğu kanısına varmış. Sen bunları söylüyorsan ben de bütün kadınlar kendindilerine acı çektirecek erkeklerle birlikte oluyorlar, derim. Bak ne kadar saçma.
bırak aşık olmayı sevebilecegini dahi düşünmüyorum. gerçekten böyle düşünen kızlar varsa acıdım şu an size.
Evrende düzgün ve erdemli erkekler olduğuna inanan kızdır.

Öyle şahane bir baba tarafından büyütülmüştür ki, aşka, saygıya, sevgiye emek veren erkekler olduğunu bilmektedir.
Önemli olan o erkekleri tanıyabilme yeteneğinde olmaktır.
aşık olurlar ama geneli aşık olduğunda kaçar çünkü cesaretleri yok ki.
haklılık payı yüksektir zira biz kolayca aşık olabiliriz, sorun avratlarda. öyle bi kur yapıyor ki kesin iş atıyor diyosun gidip konuştuğunda da kafaya çanta yiyosun. böyle bunlar azizim.
Saftır.Aşk yoktur,çıkar vardır.Elde edemedi mi hemen başka kollara atlar.
bir kaç davranış ve hissiyat bütününü tek kelimede toplayıp bunun da varlığını sorgulamak fazla akılsızca bir karar olsa da evet haklısınız arkadaşlar kadınlar hâlâ böyle şeyleri gerçek sanıyorlar.
saftır. elleşmeyin.