bugün

haydaaa... çaresizliğin dibindedir. oğlum bu kadar zayıf adamı hangi kadın ne yapsın deli misin sen?!

işe yaramayacaktır. yapmayın güzel kardeşlerim etmeyin. ayrıca onsuz da gayet güzel yaşayacaksınız. onla olduğundan daha güzel belki de. sikerim sizin dünyanızı yapmayın böyle biraz da kendinizi düşünün.
sarhoş olmasına delalettir.
çok sevmiş erkektir.

Ayrıca Ben dedim hayatımda bir kere dedim. Iyi ki demişim.
gerçekten birine söylemişimdir ama yinede gitmiştir.
çok nadir bulunan erkektir. erkek gidiyorsan kapı orda der sonra pişmanlıktan helak olur,geceleri odasında kafasına yastığa sıkıştırıp ağlar. yine de sabah kalktığında yüzünden mutsuzluk ifadesini silebilendir erkek
terkedildigimde aglamistim, hikaye degildir efendim.
bir kiz olarak söylüyorum eger bunu yapan erkek varsa kizdan daha samimi ve daha ictendir.
kendisini ağlatan kızı gençlik çağındaki ilk ve son aşkı olarak görmektedir.
gitmemeyi gerektirir. ağlayan insan o an çok büyük bir üzüntüyle baş etmeye çalışıyordur. ki bir de bu üzüntünün kaynağı karşısındakiyse, arkasını dönüp gitmekten daha geçerli olan "bozduğunu düzeltme ve sonrasında ne halt istiyorsa onu yeme" seçeneği var.
Ağlamanızı istemiyordur, ağlamadan gidin.
kadının, güçlü olan taraf olmaya itilirse, ne olursa olsun gideceğini bilmeyen erkektir. 'gitme' deme, hataları düzelt.
Hem salaklıktır, hem de boşa çabadır.

(bkz: Gidene dur demek olmaz)
ardından al şu peçeteyi yüzünü sil öyle git demiş olması muhtemeldir.
Arkadaşımın başına gelen durum; resmen onun için gözünün önünde ağlamıştı. Öylesine çok sevmişti ki onu.. evet vardır böyle erkekler.
Buna rağmen bayan kişisi giderse eğer, diğer gün ağzına kürekle vurulması vaciptir.
iddaa kuponuna diyordur.
kızın götünü kaldırır. öyle erkeğin amınakoyayım. ağlamak normal bir şey de orospunun karşısında ağlama.
kaç oradan sikecek.
yrrak der afedersin!
ya çok aşık yada çok uyanıktır. kızların duygusal tarafını harekete geçirmek isteye bilir ama ters teperse fena olur .
Türk değildir. Eğer öyle ise çok gariptir. film olmadığına eminsen bu adamlar duygusal çok sakin tipler olur.veee evet böyle güzellikler herkes gibi batar bana da.gerek yok yapmayın bu kızlar bir garip.
Kız istediği kadar sevmesin yine de erkeği kızın gözünde büyüten durumdur.
Kadını gitmekten caydıracak olan durumdur. O erkeği öyle görünce kim dayanabilir ki ?
am salağının tekidir. kız için erkek ağlarmı lan?
doğru dürüst bir ilişkisi olmamış bir sürü insan işkembeden güzel sallamış. yaşarsanız görürsünüz...

(bkz: bekara karı boşamak kolay)