bugün

Ezik aq.

Erkek adam giderken kapıyı kapat der.
Gidene engel olmaz.
normal bir erkeği kolay kolay ağlarken göremezsiniz.
eğer ağlıyorsa, gerçekten değer vermiş demektir.
tabi bu kafası yerine gelince sizi unutamayacağı, yeniden sevemeyeceği ve hayatına devam edemeyeceği anlamına gelmez.
bunlar hep normal erkek özellikleridir.
Numaradır.

Max 1 aya kendisi gitmezse hiçbir şey bilmiyorum.

Ayak yapıyor pezevenk.
Ve gider.
bir tencere yemek yap da öyle git bari açız aç , gözyaşlarıdır.
Oyle birsey yasasam gitmezdim.
Erkegi, kadını farketmez ara sira ağlamak iyidir kalbi yumuşatır.
Gururundan diyemeyen de vardir fakat her ne olursa olsun eğer bir taraf seviyorsa erkek olsun kiz olsun tekrar birlesmek ister. Cesareti olansa bunu soyleyip hayatinda o kisiyi istedigini belli eder.
Gerisiyse istemeyene kalmis, bir insanin onu ne kadar sevdigini görmek ona yetmiyorsa istedigi sevgi degil saygidir belki de, rahat birakin onu.
Şimdi burada bir erkeğin ağlayıp gitme demesinden mi yoksa bir kadının ağlayarak gitmesinden mi bahsediyoruz?
iç acitir. Bir daha sevilir aşık olunur gitme fikrinden vazgeçilir. Erkek ağlaması zordur cünkü. Gerçekten sevdiginin gostergesidir. Sanildigi gibi toto havaya kalkmaz.
Seven erkekdır.
seven mipilir arkadaşlar. kaçan kovalanır. lakin lanet insanoğlunun günümüz sistemi gereği hep bir diğerinden daha iyi konumlanma isteği egosu mevcuttur. tavsiyem. google a milky way yazıp görsellerde biraz takılmanız.
Allah göstermesin. Kötü bişey. Karşı taraf basıp gider ve arkasından köpek gibi gidersiniz.
takıntısı olan erkektir.
yada seviyordur.

her şekilde üzer.
Çok sevmiştir.
vazgeçmeyecek erkektir.
poisonxx'in asla yapmadığı ve erkeklere yapmamasını salık verdiği eylemdir. lütfen bunu herkes kabul etsin ve bu obsesif kompulsif insan artık rahata ersin. hadi ama lütfen...
Vurduruyordur.
Caresizliktir. Eger er kisi bu durumdaysa kiz bi dusunmelidir.
Bir gun kendi gider.
Gitme dediği kişi gidemez.
yapmayaydı iyidi.
Çaresizdir. Yazıktır aglatmayın lan.
Sen beni kovamazsın ben istifa ederim misali, kendisi gitmeyi planladığı içindir.