bugün

bir kızı unutmanın normal süresi erkeklerde 1-3 yıldır, gerçekten sevdiyse. ama tipik ergen heyecanı ise bu, çok daha kısa süreler söz konusudur. tahminim kadınlarda da çok farklı değildir. yalnız tecrube ile sabit, 4.5 yılın üzerine 6. ayda nişanlanabiliyorlar başkası ile.
kadın erkeğini hiç bir zaman unutmaz, ama umursamama katsayıları çok yüksektir.
unutmaya inanmaktır ya da başka bir erkeği hatırlamaktır.
kadınların üstün başarı gösterdikleri unutma konusu.
dün ayrılır.
bugün başkasını bulur.
yarın koynuna girer.
2 gün sonra ayrılır.
3 gün sonra başkasını bulur.

kısır döngü daima devam eder.
arkada kalan erkek ise onu unutmanın yollarını arar.
lezbiyen olmaya karar vermektir.
yoktur. aşıksan bütün yollar aynı kişiye çıkar.**
yeni bir erkek bulmaktır.
bir bardak sudur.
--spoiler--
bu kızı yeniden büyütmeliyim
kor ateşlerde yürütmeliyim
değirmenlerde öğütmeliyim
farkındayım, farkındayım

kazanmalı kaybetmeliyim
aşk uğruna harbetmeliyim
bu kızı yeniden büyütmeliyim
farkındayım, farkındayım
--spoiler--
onu unutmaya çalışmamaktır.
dünya da sadece o erkeğin kalmadığını sabahları yüz yıkandıktan sonra 58 kere söylemek.
önce hüpletmek, sonra gümletmek.
onu sıçarken hayal etmektir.
unutmaya çalışmak için kendini zorlamamak en iyi yoldur. (bkz: dalgana bak)
biraz durun. saldirmayin saga sola. saldiriyorsaniz bile secici olun. cunku bundan sonraki tum erkeklerle onu kiyaslayacaksiniz. ve bu kiyaslamada o bariz bir sekilde kazanmamali. bu neden biraz sakin olun. secicilige aslinda su anda her zamankinden daha cok ihtiyaciniz var. bu dunyadan gocup giden sevdiklerinizi bile unutuyorsunuz. aci belki ama gercek. onu da unutacaksiniz. takinti yapmayin hirs, nefret bunlar doner dolasir size gelir. uzak durmaya calisin. ciddi bir iliskiye baslayamayacaginizi hissediyorsaniz zamaniniz dolmamis demektir. onu tam olarak unutamayacaginizi bilin. ama bu ondan bahsetmeniz gerektigi anlamina gelmez. yaninizdaki erkek onun ismini soylediginizdeki degisen sesinizden, bir bakisinizdan anlar. killanir. asla bahsetmeyin cok gerekli degilse. yakin, en yakin arkadaslariniza da bahsetmeyin. gucsuz olmayin, gucsuzlugunuzu sevenler sadece kendi egolarini tatmin etmek isteyenlerdir. anlatmayin. zorlayin kendinizi. gunler gececek, onu hic dusunmediginiz gunler gelecek. sabah baska seyler dusunerek kalkacaksiniz. biraz sabir. may the force be with you.
daha büyük salatası olanını bulmak.
en iyi yolu olmayabilir ama kafayı duvara vura vura hafıza kaybına yol açabilirsiniz. ama bununda şöyle bir zararı var, dışardan gören bir kimse pişmanlıktan vurduğunuzu sanabilir ya da iş çıkış saatinde bir yakadan bir yakaya geçmeyi deneyebilirsiniz zira o yolda kendinden geçiyor insan.
kendini sevmektir.
onun ne kadar iğrenç koktuğunu hatırlayın o yetecektir. ha kokusu güzelse çoraplarını hatırlayın. dişlerini fırçalamadığını... buz gibi olursunuz valla.
titrerim kendi üstüme.
Benden değerli değilsin yolu.
başka bir erkektir. çivi çiviyi söker. * ve bu böyle devam edip durur.
*zaten hiç bana göre değildi.
*beni anlamadı.
*ilerde bitse daha üzülecektik.
*benim değerimi bilecek birisi vardır elbet...
gibi kendi kendini avutmaya itecek davranışlara bürünmek.
onu daraltmak.
kendinden nefret ettirmek.
onun sümüklü olduğunu hayal etmek.
sıçtığında banyonun nasıl koktuğunu duyumsamak.

(bkz: ya da siktiri çekmek)
yol çoktur ama o yolu bulmak meseledir ben buraya niye geldim niçin geldim?
Başka bir erkek.
güncel Önemli Başlıklar