bugün

insanin egosunu olumlu etkileyen hadise dir. bar da tanisilip eve atilan erkege evin tum islerini yaptirdiktan sonra ona birsey vermeden atma durumudur. zevki kursagin da kalsin herifin.
Yapmak istediğim eylem.

Ama valla beceremiyorum. Dalga geceyim diyorum olmuyor. Yapamıyorum.
illa ki bi gün çıkar acısı. öyle eylemdir. yapmayın.
gereksiz eylem.. intikam amaçlı sanırım.
Her türk kızının eninde sonunda yaptığı şeydir. Not:atmayıp sonsuza kadar da kullanabilir.
cok zevkli dir.
hikayedir. yok onu başarabilecek bir kadın. en azından ben tanımadım.
Erkeklerin aynı işi yaptıkları için kadınlarında yapmaya çalışması ancak tam olarak yapamam durumu vb.
Belki de hayatı daha yaşanılır kılan yegane eğlencem.
Çıkarlarınız uğruna kullandığınız erkeği paçavra gibi, sümüklü peçete gibi kenara fırlatırsınız. Çok zevkli ya. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Hobi niyetine yapılması gereken eylem.
erkek açısından sorun yaratmayacak eylemdir. destekliyorum.

kadınlar kutsaldır, kadınlar hayattır. bir de yalan yok; kadınlar ekseriyetle taşşş gibidir.

o yüzden bizi kullanıp atmalarında herhangi bir beis görmüyorum.

kullanılıp atıldıktan sonra da içeriz, arkadaşlarla dertleşiriz, dhaa iyilerine layık olduğumuzu defaatle duyarız. geçer. en fazla iki duble fazla rakı içilir yani. aşık olmak kadar aşk acısı çekmek de erkeğe yakışacaktır.

saldırın hanımlar, biz varız.
Erkekleri kullanmak hoşuna giden kız arkadaşlara sesleniyorum. Sebebi önceden canınızı yakan erkeklerse belki de hiç suçu olmayan insanları boşuna üzmek yolundasınız. Yok bunu tamamen hoşlandığınız için yapıyorsanız cevap veriyorum ciddi karakter sorunlarınız var. Hoş yine yapmaya devam edersiniz de bir yazar tavsiyesi aynı şey başınıza da gelebilir. Böyle düşünmekte fayda var. Erkekler için de aynı şeyler olduğu gibi geçerli.
dayağı yerseniz aklınız başınıza gelir.
akıllı olun ortalık serseri haydut kaynıyor.
fiyakanız bozulur bozguna siz uğrarsınız.
iki kişi arasına girilmez, kim bilir aralarında nasıl bir düzen kurulmuştur.
başıma gelen klişe kederli durum.
rakı geceleri 'ulan yapılır mı bu banaaaa' diye naralar atmamı sağlar.