bugün

evlenmeden olmaz diyen bir erkeğe ikide bir vermeye çalışmak.*
(bkz: bel soguklugu)*
arıyorsundur cevap vermez.
mesaj atıyorsundur cevap gelmez.
seni seviyorum diyorsundur cevap gelmez.
evlenme teklifi ediyorsundur cevap gelmez.
yanına geleyimmi diyorsundur cevap gelmez.

eh artık bu kadar şeyden sonra öküz değilsen zaten soğutmaya başladığını değil seni unuttuğunu bile çoktan anlaman lazım.
her istediğinde, her istediğini vermek...
koltukaltı ve kolları kıllı bir şekilde gezmek.
benimde bilmedğim bilsem çok faydalı olcak yollardır.
bol bol küfretmek olsa gerek.
kadınlar için kıllı koltukaltından gösterilen bir kesit. vücuttan yayılan ağır kokular. onun haricinde sahte duygular, yalan ve gidip gelen opospuluk.
osurmak.
cinsiyet değiştirmek. *
vesselam...
evdeyim deyip dışarıda olduğunu belirten bir yer bildirimi yapmak .
3 gün banyo yapmayıp dişlerini fırçalamayıp hayvan gibi davranınca oluşan durum.
ense kılı bırakmak.
kafasını, kollarını (ellerini) ve bacaklarını (ayaklarını) bağlantı bölgelerinden keserek derin dondurucuya koymak!

yapmadım ama yapanı biliyorum: (bkz: freeze me)

http://en.wikipedia.org/wiki/Freeze_Me
benden bile soğumuyosa artık çok geç. yol mol kalmamış. kalbini kırmak gerekir herhalde, hoş mu? değil.
hayvanat kızlarımızın gayet iyi cevaplar bulduğu önerme.
telefonlarına çıkmayın, başkası varmış gibi davranın. sürekli seninle evlenmeyeceğim zaten hayata dair başka planlarım var deyin. ne zaman evlilikten konu açsa konuyu kapatın evlenmeyi düşünmüyorum deyin. çok güzelseniz 3 ay değilseniz 2 hafta da soğuyor, denenmiş garantili bir yöntem. soğumazsa 6 ay içinde paranız iade.
ilgi göstermektir efendim. bir az ilgi gösterin o kendi gider zaten, fazla çabaya gerek yok.
aşırı makyaj yapmak.
cerrahi operasyon ile penis taktırmak.
onun dışında zor.
- ilgisiz davranın ( evet kızlar biz de dert ediyoruz bunu)
- olur olmaz surat asın.
- ona sıradan biri gibi davranın.
- her konuda kendi kurallarınızı öne çıkarın. onun ne düşündüğünü umursamayın.
erkek bu ne yapsan soğumaz, yanında gaz çıkarsan aa pırtladı aşkım der, yanında başka erkeğe baksan hırs yapar daha çok bağlanır, ilgisiz bıraksan daha çok bağlanır, kötü sevişirsen aldırış etmez o kendi zevkine bakar..

yani zor bir durum..
başka erkek/erkeklerden bahsetmek.
sık sık aramak ve aşırı dercede kıskançlık yapmak. iki vakte kadar gitmiş olur.
yöntem şu: ona küçük sürprizler yapın... * *

Sevgiyi bilmeyen bir adama sürpriz yapın mesela. Sevin onu. Layık olmadığı bir şeye sahip olsun, ne yapacağını şaşırsın. Korkup kaçsın sonra.

Gönül eğlendirmek dışında bir şey bilmeyen bir adama sürpriz yapın, ciddi şeyler konuşun mesela. Adam yerine koyun onu, gelecek hayalleri kurun. Alışık olmadığı bu durumla karşılaşınca, panik olsun. Korkup kaçsın o da.

Sonra yüzüne kimsenin gülümsemediği bir adama bir sürpriz yapın. Gülümseyin mesela...

Kısacası özgür roma halkı, sevin, değer verin, alışık olmadığı şeylerle sınayın onları. Sonra da kenara çekilip kaçışını izleyin.

Layık olmadıkları sürprizlerle sınanan erkekleri video’daki sincaba benzetiyorum. Yavrum ya, ne tatlı. Yerim. O şaşkın bakışları, o kaçışları yok mu, yakalasam ıslatıp ıslatıp sevicem, o derece. *

https://www.youtube.com/watch?v=7c_mNjRf0dI

Neyse dur, çekirdek/kola alıp geleyim, uygulamalı anlatacağım.

Evet sözlüye kendiliğinden kalkmak isteyen var mı? yoksa ben mi seçeyim? *
güncel Önemli Başlıklar