bugün

Sadece kalbi için sevmek bence kadınlara uygun değildir.
(bkz: the red pill)
Ben öyle birini biliyorum ki, kalbi dünyanın en temiz kalbi. Öyle temiz ki, kimseye kin, nefret duymaz. Bir sırrımı verdiğinde gözüm arkada kalmaz. Bir derdim olunca ilk anlattığım insandır. Mesafe nedir bilmez, sesiyle ısıtır içimi. Merak eder, arar sorar beni . Korur kollar. Sahip çıkar. Başımı omzuna koyup ağladığım insandır. Bir kucaklaması var, başını omzuma koyuşu, evim gibi hissediyorum. Yanımdayken babam gibi korur beni güvendeyim. Abim gibi sahiplenir. Sevgilim gibi sever beni. Sizin elin oğlu dediğiniz insan bana ailem oldu. Yüzü zaten melek gibi, baktıkça bakasın gelir. Saçlarına dokununca içim gider. Sanki zarar verecekmişim gibi. Yanlışlıkla kalbini kırsam, günlerce ağlar kapısına köle olurum affettiririm kendimi. Kalbimi kırsa, arkamı da dönsem aslında içim içimi yer barışmaya yer ararım. Uyurken saçlarını okşarsam, uykusunun en derininde de olsa gülümser gamzesini gösterir bana. Bazen durduk yere yüzüme bakar gülümser, bu kış gününde yazı yaşatır bana. Kalbi o kadar güzel ki, nasıl anlatsam..
insan başka ne için sever ? Öbürleri sevmek değildir ?
gülüşü, konuşması, mimikleri ve jestleri feminen olan, ya da bunlarda zaman zaman feminenlik gözlenen bir erkeği anca kardeşçe sevebilirim, istediği kadar iyi kalpli, yakışıklı, zengin olsun. Acı ama gerçek.
Oyle kadin, kiz, disi bir varlik var midir ki?

Yengec burcu erkegi boyle buyurdu.
Kalbi için sevdikte noldu sanki kalbi bozuk çıktı ben napim.
yapılabilecek en güzel seçimdir. tabi hala varsa.
bir erkeği böbrekleri için sevmek değildir.
Bir erkeği kalbi için sevişmek diye okudum. Yok yani öyle bir şey inanmayın...
Bence kimseyi sevmeyin sevmek akıl işi değil

Kalbi için sevdiğiniz sizi seviyor mu bakalım

Sevince aşık olunca gözününüz hiç birşey görmüyor anlayamıyorsunuz sonra acabalar kalıyor geriye ....
mmmmm ne kadar da parça pincik etmelik, acıdan karartmalik, varligimla gulumsetmelik yoklugumla terbiye etmelik; tertemiz hic kullanilmamis bir kalp keske benim olsa.

değil mi hanımlar cok iyi kalpliyiz cok masumuz ama aaa su çocuk kim ya?
uffff
kalbi de götune sok yikik orospu çocuğu...

entry yazmaya başladığım andan itibaren aklimda vampirler var. nasil baglayacagimi bilemedim ama söylemek istiyorum 'vampir'
Sevdikde ne oldu lan? Gitti yine kalbinden baska herseyini sevene. Gitsin zaten. Gitmeler yakisirdi aslanima. Yuru be kocum kim tutar seni?
bir sorunsaldır.

siktirin lan önce tipini severseniz ben kalbe bakarım diyenin dilini sikeyim. yalancı dötverenler.
Kızlar saçmalamayın erkekler kalpsizdir. Seviyorsanız bari eli yüzü düzgün,cebinde parası olan birini sevin.
Dış görünüş olarak göze hoş geldiyse bir sonraki durak kalbidir elbette. Kalbini sevemediğiniz bir insanın bir süre sonra dış görünüşü de hoş gelmez zaten.
hadi lan ordan kimse bir erkeği kalbi için sevmez.
olması gereken ama kadınlar için neredeyse imkansız olan eylem.
erkekle kısıtlı olan bi' durum değil bu ayrıca, insanı zaten kalbi için sevmek lazım.
Başka kızlar için mümkün bir durum.
Ben genelde cilveli, anlamlı, derin bir bakış, bir gülüş için severim. Aynı hayallerin arkasındaysak eğer severim.
Çok canım yanarsa parası için severim ya, hak ettiler şerefsizler.
imkansızı istemek bu olsa gerek.
Kaldı mı öyleleri.