bugün

siklemeyin.
çok konuşmasanız yeter aslında.
Zeka pırıltısı.
Eğer etkilemek istediğiniz kişinin ilgili olduğu alanlara (futbol, video oyunları,klasik müzik, spor vb.) siz de gerçekten ilgi duyuyorsanız bu konuyu o kişi ile tartışın. gerçekten ilgi duymayıp o kişiyi etkilemek amacı ile hareket etmeniz sizi çok yapmacık gösterecektir. Uğraşmayın, bazen farklı ilgi alanlarına sahip olmak ve farklı bakış açılarını kesiştirmek özgünlüğünüzü ortaya koyar.
Beni etkilemek için siyaset ve uluslararası konular. Valla.
zeka.

evet zeki bir erkeği etkilemenin tek yolu zekadır. güzellik popo memeler falan etkiyi arttırabilir ama gelip geçicidir.
Biraz makyaj, dar ve göğüsleri ortaya çıkaran bir t-shirt ve en önemlisi bacakları ortaya çıkaran bir mini etek. bu 3 item ile etkileyemeyeceğiniz ve baştan çıkaramayacağınız erkek yoktur. göğüsleriniz yoksa ve kıllı bacaklara sahipseniz işe yaramayabilir bu arada.
neden böyle şeylere kafa patlatıyorsunuz hiç anlamıyorum. her gece bu tarz başlıklar açılmasından gerçekten bıktım artık.
kadın olmak yeter. özellikle türkiyede.
güzel bir fizik güzel bir yüz birde zeka. güzel fiziğiniz ve yüzünüz yoksa zekanızın farkına bile varmak istemeyeceklerdir.
güzel yüzünüz fiziğiniz var ama gerizekalıysanız yalnızca kullanılırsınız.
pas vermeyin. yokmuş gibi davranın. en genelgeçer yöntem budur.
çatal göstermektir.
Yemek sevene sofrayı kurup yemek çatalını göstermeliı.
Aklı sexte olana, dekolteden çatalını göstermeli.
Kızın da niyeti varsa pantalondan çatalı göstermeli.
götü büyütmek yeterli.
(bkz: göğüs dekoltesi)
meme dekoltesini ikide bir elle kapatmamak.
ilgi göstermek, fikrini almak, gereksiz trip atmamak, anlayışlı olmak, ne yapıp ettiğini haber vermek..
Duygusal anlamda etkilenecekse zaten etkilenir. Sonradan çaba sarfedilerek yapılan etki maddesel olur. Kalıcı olmaz.
Götü başı açmak.
istediğiniz kadar etkilemeye çabalayın bizim ülkedeki ''Benim beğendim beni beğenmez beni beğeneni ben beğenmem'' motosu yüzünden şansınız yüzde 1 dir ancak.
keman çal, saçların kızıl olsun, ince telli gözlüklerin olsun, gülerken sadece gözlerini göreyim kocaman kocaman, çok fazla açma oranı buranı, utangaç ol, göz teması kurarken yanakların al al olsun sonra gel evlenelim olmaz mı?
beyaz dar gömlek
kalem etek
kemik gözlük
toplu saç ve ağızda kalem...dur lan ben bu filmi izlemiştim.
DERiN NEFES ALABiLMEK.
Varsa şekliniz etkilenmeyi bekleriz.
erkeği etkilemenin yolları hikayesini kadınlardan dinlemenin faydası, bugüne kadar erkeklerin kapalı kalmış ufuk kapılarını ardına kadar açmasıdır.
Etrafında görmediği kadar kültürlü bir kadın olun. Biraz felsefe konuşun, biraz ekonomi. Fazla Mütevazi olmak yerine abartmadan egonuzu şöyle kenera bırakın. Orda olduğunu bilsin. Eğer dindar bir bey ise dindar olun. Ama açık fikirli, neden inandığını bilen bir kadın. Ama saygısızlık asla yok, abartmadan ona iltifat edin, fikrini sorun, "seni önemsediğim için buradayım" demeseniz bile bunu daima bildirin.

Tabi her şeyden önce bunları yaparken sizi anlayacak bir adam bulun. Gidip de göt, meme diye salya akıtan bir adama bunları yaparsanız hem o sizi hiç anlayamaz hem de doğru adami bulamayacaginiz konusunda ciddi bir telaşa kapılabilirsiniz.