bugün

bir erkeği kendine bağlamak için gerekli olan yöntemlerdir.

şöyle ki başımdan geçen olayı aktarıyım. yaklaşık bir aydır konuştuğum çocukla 1 hafta önce sevgili olmaya başladık. ama çocuk özgürlüğüne düşkün ve aşırı rahat. çok fazla erkek arkadaşı yok hatta erkek arkadaşı hiç yok. genelde de kızlarla takılıyor. sanırım bu duruma karışmamam için de benim hiç birşeyime laf söylemiyor. kimle buluşursam buluşayım aldırmıyor.

günde 5 6 mesaj atıyo 15 dakika konuşsak konu yok kapatalım telefonu falan demeler. sevgili olduktan sonra çocuk 180 derece döndü adeta. o tanıdığım adam değil bu. e dolayısıyla bende de hırs yaptı. kızlarla gezip tozmasına karışsam kezban muhabbetine giricek bundan da eminim.

yardım et sözlük bu çocuğa taktım resmen birşeyler yapmam şart!
erkeğine göre değişir.

örnek ben :

giy siyah ince parlak külotlu çorabı,

çek üstüne pile siyah mini eteği,

giy beyaz gömleği, içinde tül sütyen , ayaklarda ince topuklu ayakkabı

sonra bana de ki :

atıl kurt,

valla tek başıma vandalların .mına ko .ım.
öz güveni varsa siklemeyin, öz güveni yoksa üstüne düşün.
memenizi gösterin.
ona hep iyi durun o da zamanla size layık olmaya çalışacaktır .
bi adet vajina.
- olduğu kişiyi değiştirmeye çalışmayın. eğer kendiliğinden değişiyorsa da salın gitsin.

- fazla sıkıştırmayın.

- biraz ilgisiz olun.

- sonra biraz yakın olun. yeryüzünde sizden daha iyi bir sırdaş yokmuş gibi davranın. sevgili değil her zaman arkadaş olun.

- samimiyet kelimelerini iyi anlayın ve gereksiz triplerden kaçının.

liste daha uzun ama en temelleri bunlar denilebilecek olan yöntemlerdir.
ilgisiz bırakın.
güzel olun, gerisi gereksiz.
kısacası verin, gerisi hikaye.
Lan demeyin. Argo kelimeler kullanmayin. Güzel kokun.
bilinmeyen yontemlerdir. Ilk anda begeniyorlar gorunce tanisinca sonra yavasca benle eglenmeye calisiyolar.
eğitimli olun.. o saçma evlilik programlarını izlemeyin. dizilere merak salmayın.. lütfen aşırı makyaj yapmayın.. aşırı açık giyinmeyin... anlayışlı olun trip atmayın.. böyle olursanız baş tacı edilirsiniz..
Su dakikadan sonra geyikli tayt olmadigini cok net soyleyebilirim.*
şimdi hatun kişisine göre değişir bu durum. şimdi kızlar, bi erkek hemen elde ederse sizi, bu etkiler onu tabi ama, bazı erkeklerde hemen etkilenmekten hoşlanmaz zor olun biraz, hemen kendinizi teslim etmeyin. çok insaflıyım bu ara hatunlara ha.
ek olarak etkileme yöntemleri diye bir şey yoktur, bir erkek senden etkilenecekse zaten direkt etkilenir. yönteme gerek yok yani.
doğal olmak lazımdır.

edit: ha bu ara da müzikle uğraşıyosanız mesela davul çalıyorsanız yahut bass gitar çalıyosanız etkilenir yani.
Dürüst olun.
onunla ilgilen, ilgilen ve ilgilen. sonra siktir ol git.
sevgi pıtırcığı olmayın.
güzel bir kıyafet. bakın dekolte, yırtmaç tayt falan demiyorum. güzel yakışan bir kıyafet. hafif bir makyaj. öyle boya küpü suratlar çok itici oluyor. ve güzel bir gülüş ile rahatlıkla halledebilirsiniz.
kolaydır.içten gülümsediğinizde tav oluyoruz zaten.
bırakın gitsin, Belki çocukları vardır.
öyle adam dan hayır gelmez. tavsiyem sürekli kızlarla konuşan bir adam alışmıştir. ve alışmış kudurmuşdan beterdir. kızlarla samimi olma alışkanlığı olmayan olsa da olur olmasa da diyen bir erkek daha iyi gibime geliyor.
Buyrun burdan alın ;

+Tükürmeyin , bir bayanı en itici yapan şey .

+Öyle saçma sapan hareketler yapmayın , durup dururken karna yumruk atmalar felan . Az ağır başlı olun canımı yiyin .

+Sigara içmeyin .

+Sadece güzel espirilerde gülün , oda öküz gibi değil içten bir gülüş yeter . Ohhh....

+Tayt giyin ama dozunu kaçırmayın .

+Renkli giyin ve ruh tarzınızı belli edin , ne kadar renkli ve hoş olursanız o kadar hoşsunuzdur demektir .

+Biri size teklif ettimi ;

Seni arkadaşım olarak görüyorum .

bahanesini artık kaldırın .

+Beyaz pantolon ve üzerine askılık giyin , sonrada beni yiyin . inan edin acayip çekici oluyorsunuz .

Galiba yeter .
güzel ve sevimli gülün. sevimli olmak için de kendinizi zorlamayın, daha kötü olur.
ince bel, sürme çekilmiş gözler ,uzun bacaklar .
güncel Önemli Başlıklar