bugün

güvenirken de ayarını bir tutturun aq...

son 10-15 yıldaki 3 ilişkim.. ki biri evlilik, ikisi evliliğin kıyısından dönülen

karşımdaki kadına tüm ilgilimi alakamı sevigimi gösteririm fabrika ayarlarım gereği

bir zaman sonra "bu gerikalı zaten cepte, ne bok yesem ne yapsam ne etsem ağzına da sıçsam tepesine de çıksam ses etmez" şeklinde yaklaştılar...

çanta mı alıp çıktım.

güvenin güvenin de... cebimde sanacak şekilde görüp bokunu çıkarmayın.
Hep iyi niyetli olmanın yol açtığı kör olma durumudur. Halbuki, siz salak salak yaşarken arkanızdan ne işler çevriliyor, haberiniz dahi yoktur..
sığınacak hiçbir yerin ya da hiç kimsenin olmamasından kaynaklanabilir ama olmamalıdır.
Bir erkeğin yaptığı şeye bakıp bunu tüm cinsiyete mâl ettiğiniz zaman biri de gelip size tüm kızlar or*spu dediği zaman alınmamanız gerek zannımca. Çünkü iyi ve kötü insan her cinsiyette mevcut.
Düşman başına durumu.
Görüyorum görüyorum.
Bakin kizlar size benden bir erkek olarak tavsiye hicbir erkege guvenmeyin. Aranizda kasarlar var onlara acımıyorum zaten de iyi niyetlileriniz de var onlara yazik olmasin siz tatli kizlarsiniz aklinizi kullanin guvenmeyin.
Bi de kendine güvenmeyen erkeğe güvenen kadınlar vardır.
bence bir kadına güvenmek kadar zor değildir.

erkek bugünü yaşar, yarını düşler. geriye bakmaz, balık hafızalıdır duygusal konularda.

kadınlar öyle değil. kendinde iz bırakan kimseyi unutmuyorlar. günlük hayatlarında belki bu özlemi bastırıyorlar ya da kendileri bile farkına varamıyor ama kontrolü kaybettiklerinde hemen açığa çıkıyor bu özlemler.

bu "iz" ilk aşk da olabilir, ilk sevişilen kişi de. ya da her ikisi de.

ama emin olunuz ki hiçbir zaman onlar kadar yer edemiyorsunuz hayatlarında, yer etseniz de onları söküp atamıyorsunuz.

insanlar garip. ve kadınlar bu konularda gerçekten çok aptal ve zayıflar.
güncel Önemli Başlıklar