bugün

Çift çizgili çubuk*
Açık ve net sevdiği kızın ona onu geri vermesidir.
iskarpin arkadaşlar. Aksini iddia eden babet alsın.

görsel
görsel

net olarak budur.
Saat. Benim için öyle en azından.
Emek verilmiş hediyedir. Maddi olarak pahalı bir şeye gerek yok çabaladığınız görülsün yeterli.
şüphesiz beşiktaş formasıdır.
Sıcak bir gülümsemedir.
Şüphesiz saat.
görsel

alınacak değilde verilecek dersek daha doğru olur.
kişiden kişiye değişir. erkek ya da kadın bir insana alınabilecek en güzel hediye, gerçekten ihtiyaç olan bir şeydir.
hiç şüphesiz saat.
Yarım kilo ceviz fındık badem kuru üzüm kokteylidir.
Mektuplar...uzun uzun mektuplar. Yıllar önce biz daha çocukken gittiğimiz ilk sinemanın bileti, örülmüş bir tutam saç ( bunu kendi istemisti), el örgüsü kapusonlu bir kazak, atkı, bere, final zamanı yemek yapamıyorlar erkek evi diye iki koca tekerlekli valiz dolusu yemek ( çeşit çeşit börekler, köfte patatesler karışık kızartmalar, içli köfteler, kahvaltiliklar,tatlılar...) , kişiye özel bir nevresim takımı, tuttuğu takımın derbi maçına bilet, yine kişiye özel tasarlanmış bir gömlek kol düğmeleriyle kravatiyla, sevdiği bir mimar vardı onun hayatını anlatan bir kitap, eti cini severdi kutu kutu eti cin her birinde ayrı notlar yapıştırılı, bindiğimiz trenin yıllardır sakladığım biletleri, su altı hokeyiyle ilgilenirdi onun için üniversitesinde birilerini bulup kaydını sağlamıştım, mühendisti mesleğine ait yine tasarım birkaç malzeme, ney çalmaya heves etmişti güzel bir ney yine kursuyla birlikte, güzel yazardı adına açılmış bir blog yıllar önce yine...uzar gider ufak tefekleri saymıyoruz artık.
Sonuç çöp olan 8-9 yıl.
Kadinindan bir parcadir suphesiz.
kesinlikle bileklik falan değildir.

zippo olabilir.
Ben daha yeni kovboy oyunu aldım. Mutlu oldu mu? Evet. Ama resmen yüzünü göremez olduk. Benden daha fazla oyunla ilgileniyor. Yani oyun değildir.
hediyeyi kimin verdiğine göre değişir.
güncel Önemli Başlıklar