1. 23.
    (bkz: ne oltaymış arkadaş akıyor bu gece şakır şukur)
    2 -1 ... georgeborclu
  2. 22.
    sevişmekten korkmayın arkadaşlar, söz konusu sevişme olduğunda hepinizi birer mevlana olun. aşk filinin hortumları şaklasın ahaha.
    -1 ... ibni maymun
  3. 21.
    geniş omuzlarımı gören kızların kurduğu hayal.
    ... dodiyez1
  4. 20.
    Denemeden ölsem de olur. Tamam "her zevki tatmak lazım" da tattırmasınlar Efendim Ben bu cümleyi etken çatılı seviyorum
    2 ... basibozuk
  5. 19.
    Dayar.

Hele ki kalçalariniz dolgun ve de arkaya doğru çıkıksa kaçışın mümkünatı yoktur. Üzerinize kalın bir şeyler verecek erkektir.
    3 -3 ... ups boobss
  6. 18.
    boyum kısadır lakin, omuz kalıp boyum x ve xl arasıdır.

yani boyun kısa olması omuzların ve fiziğin cılız olacağını kanıtlamaz.
    2 -1 ... biyrunefenim
  7. 17.
    genis omuzlari ve guzel bi kokusu varsa gayet güzeldir.

cücük kadar adamla sarılıp yatmayı hos karşılamıyorum.
    10 -5 ... toskaa
  8. 16.
    Çevrenizdekilerin ağzına düştüyse, çok yazık olur. Kızın orosbuya çıkar. Namus da gider tabi.
    ... reality man
  9. 15.
    Aman aman püü. Evet.
    3 ... bos salon konusmacisi
  10. 14.
    Bir arkadaşım üniversitenin başında okulda zorlandığı icin üniversitenin psikolojuna gitmişti. Psikolog buna sevgilin var mı diye sordu ve de onun ne haddine bilmiyoruz ama psikolog buna sevgili yap dedi. Çok geyiğini yapmışızdır bunun ama psikologun dediği doğru. Biriyle Uyuyunca, hormonal olarak bağ kuruyorsun. Bi bakmışsın depresifligin gitmiş, sarılma ihtiyacın giderilmiş. Oh be güzel hayat diyorsun. Ta ki yanında uyuyan biri olmayana kadar. Sevgililer çok şanslısınız len. Beleşe mutluluktur bu, kıymetini bilin. Tanrım sen de şu kulunu gör lütfen.
    4 ... serenadd